Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ MERCEDES C (W203) 00-07 1760-0313
- В наявності
- Код: PR 1760-0313
1 561 ₴
1 404,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ MERCEDES C (W203) 00-07

КОД ТОВАРУ
PR 1760-0313

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1760-0313
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAGNETI | BR428 | MAHLE | AH77000P | NISSENS | 72028 |
| NRF | 54274 | VALEO | 812321 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17600313 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 235 мм |
| Ширина ядра радіатора | 178 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1760-0313 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 404,90 ₴



