Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР SMART CABRIO 00-04. CITY-COUPE 98-04. FORTWO 04-07 1780-0157
- В наявності
- Код: PR 1780-0157
2 978 ₴
2 680,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР SMART CABRIO 00-04. CITY-COUPE 98-04. FORTWO 04-07

КОД ТОВАРУ
PR 1780-0157

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1780-0157
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAHLE | CI46000S | MAHLE | CI46000P | NISSENS | 96893 |
| NRF | 30257 | VALEO | 817931 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17800157 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 171 мм |
| Ширина ядра радіатора | 218 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1780-0157 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 680,20 ₴



