Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 132764 | GHIBAUDI IT 132764
- В наявності
- Код: CG 132764
244 ₴
219,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 132764 | GHIBAUDI IT

КОД ТОВАРУ
CG 132764

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
132764
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD9198P | AS | SD9120 | GHIBAUDI | 1536 |
| ZEN | 1056 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 132764 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 11,60 мм |
| Довжина | 65,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 25,20 мм |
| Код товару | CG 132764 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219,60 ₴



