Кришка генератора ABR0007 PL ABR0007
- В наявності
- Код: AS ABR0007
464 ₴
417,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА ABR0007 PL

КОД ТОВАРУ
AS ABR0007

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR0007
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032230009 | CARGO | 230009 | VW | 038903537A |
| VW | 038903537D | VW | 038903537G |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | ABR0007 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 68,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 47,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 145,70 мм |
| Код товару | AS ABR0007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 417,60 ₴



