Кришка генератора 139923 PL ABR0008
- В наявності
- Код: AS ABR0008
524 ₴
471,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА 139923 PL

КОД ТОВАРУ
AS ABR0008

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR0008
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CARGO | 139923 | CARGO | 338051 | PSH | 070000039016 |
| VW | 038903506A | VW | 038903506J |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABR0008 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 96,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35,20 мм |
| Зовнішній діаметр | 143,00 мм |
| Код товару | AS ABR0008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471,60 ₴



