
Підшипник голчастий 141225 (29.5X36.7X13.3) PL ABE9043
- В наявності
- Код: AS ABE9043
145 ₴
130,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник голчастий ПІДШИПНИК ГОЛЧАСТИЙ 141225 (29.5X36.7X13.3) PL

КОД ТОВАРУ
AS ABE9043

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABE9043
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CARGO | 141225 | GHIBAUDI | 3740 | PSH | 055000122006 |
| PSH | 055000122206 | WAI | 89402 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABE9043 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 13,30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 29,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 36,50 мм |
| Код товару | AS ABE9043 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130,50 ₴



