Шків ременя генератора 236115 CN 236115
- В наявності
- Код: CG 236115
340 ₴
306 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків ременя генератора ШКІВ РЕМЕНЯ ГЕНЕРАТОРА 236115 CN

КОД ТОВАРУ
CG 236115

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
236115
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Глибина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість канавок |
|
|
| Ширина |
|
|
| Шківи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032236115 | VW | 03D903025D | VW | 03D903025E |
| VW | 03D903025H | VW | 03D903025J |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 236115 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Глибина | 16,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 49,50 мм |
| Код товару | CG 236115 |
| Кількість канавок | 6 |
| Ширина | 31,50 мм |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴



