
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР RENAULT KANGOO 09-. MERCEDES CITAN 12- 1780-0146
- В наявності
- Код: PR 1780-0146
5 305 ₴
4 774,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву ИНТЕРКУЛЕР RENAULT KANGOO 09-. MERCEDES CITAN 12-

КОД ТОВАРУ
PR 1780-0146

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1780-0146
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAGNETI | MST551 | MAHLE | CI477000P | NISSENS | 96308 |
| NRF | 30962 | RENAULT | 144961489R | RENAULT | 144963234R |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17800146 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 144 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1780-0146 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 774,50 ₴



