Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ OPEL CORSA 06-. FIAT PUNTO/GRANDE PUNTO 05-. CITROEN NEMO 08-. PEUGEOT BIPP 1760-0097
- В наявності
- Код: PR 1760-0097
1 597 ₴
1 437,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ OPEL CORSA 06-. FIAT PUNTO/GRANDE PUNTO 05-. CITROEN NEMO 08-. PEUGEOT BIPPER 08-

КОД ТОВАРУ
PR 1760-0097

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1760-0097
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAGNETI | BR227 | MAHLE | AH9000S | NISSENS | 71456 |
| NISSENS | 71163 | NRF | 54213 | VALEO | 811502 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17600097 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 159 мм |
| Ширина ядра радіатора | 196 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Adam, Doblo, Linea, MiTo, Tipo, Corsa, Punto, Fiorino, Nemo, Grande Punto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1760-0097 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 437,30 ₴



