Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ RENAULT TRAFIC 01-. OPEL VIVARO 01-. NISSAN PRIMASTAR 01- 1760-0376
- В наявності
- Код: PR 1760-0376
1 947 ₴
1 752,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки ОТОПИТЕЛЬ RENAULT TRAFIC 01-. OPEL VIVARO 01-. NISSAN PRIMASTAR 01-

КОД ТОВАРУ
PR 1760-0376

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1760-0376
(PROFIT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAGNETI | BR439 | MAHLE | AH14000S | NISSENS | 73331 |
| NRF | 54300 | RENAULT | 7701473279 | VALEO | 812375 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 17600376 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 255 мм |
| Ширина ядра радіатора | 147 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Код товару | PR 1760-0376 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 752,30 ₴



