Шків ременя генератора 330085 | - OE BOSCH ES 330085
- В наявності
- Код: CG 330085
1 058 ₴
952,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків ременя генератора ШКІВ РЕМЕНЯ ГЕНЕРАТОРА 330085 | - OE BOSCH ES

КОД ТОВАРУ
CG 330085

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
330085
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Глибина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість канавок |
|
|
| Ширина |
|
|
| Шківи |
|
|
| Якість |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | AP0041 | BOSCH | F00M991170 | BOSCH | F032330085 |
| FIAT | 9646068880 | PEUGEOT | 9649846780 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 330085 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Глибина | 17,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 54,50 мм |
| Код товару | CG 330085 |
| Кількість канавок | 6 |
| Ширина | 29,30 мм |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
| Якість | OE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 952,20 ₴



