Свічка запалювання №1013 BKR6EKUC 1013 BKR6EKUC
- В наявності
- Код: NG BKR6EKUC
379 ₴
341,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання №1013 BKR6EKUC

КОД ТОВАРУ
NG BKR6EKUC

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1013 BKR6EKUC
(NGK)
| Характеристика |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Крок нарізі |
|
|
| Опір |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | BKR6EKUC | DENSO | VKA204 | DENSO | VKA20 |
| MITSUBISHI | MD355067 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NGK |
| Код запчастини | 1013BKR6EKUC |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NGK |
| Відст. між електрод. | 0,6 мм |
| Довжина нарізі | 22,0 мм |
| Код товару | NG BKR6EKUC |
| Крок нарізі | 1,25 мм |
| Опір | 10 кОм |
| Розмір нарізі | M14 x 1,25 |
| Свічка запалювання | стаціонарне з’єднання SAE |
| Траєкторія іскрового розряду | 8,7 мм |
| ШЗ | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341,10 ₴



