Свічка запалювання №1598 1598 FR2B-D
- В наявності
- Код: NG FR2BD
301 ₴
270,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання №1598 СВІЧКА ЗАПАЛЮВАННЯ

КОД ТОВАРУ
NG FR2BD

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1598 FR2B-D
(NGK)
| Характеристика |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CHAMPION | RX12ZYC | INFINITI | 22401FU412 | INFINITI | 22401FU42A |
| NISSAN | 22401FU412 | NISSAN | 22401FU42A |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NGK |
| Код запчастини | 1598FR2BD |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NGK |
| Довжина нарізі | 19,0 мм |
| Код товару | NG FR2BD |
| Розмір нарізі | M14 x 1,25 |
| Свічка запалювання | стаціонарне з’єднання SAE |
| Траєкторія іскрового розряду | 3,0 мм |
| ШЗ | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270,90 ₴



