Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 130447 CZ 7130-0447
- В наявності
- Код: PR 7130-0447
370 ₴
333 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 130447 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7130-0447

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7130-0447
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD4001 | BOSCH | F032130447 | CARGO | 130447 |
| GHIBAUDI | 2851 | PSH | 060001458106 | ZEN | 0398 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71300447 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 17,00 мм |
| Довжина | 70,0 мм |
| Зовнішній діаметр | 45,70 мм |
| Код товару | PR 7130-0447 |
| Кільк. зубц. | 13 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴



