Фільтр повітряний GM CHEVROLET 22731072 ADA102244
- В наявності
- Код: BPR ADA102244
579 ₴
521,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний GM CHEVROLET 22731072

КОД ТОВАРУ
BPR ADA102244

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADA102244
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CHEVROLET | 22731072 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Chevrolet HHR |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADA102244 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | HHR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Blue Print |
| Вага | 0,368 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Код товару | BPR ADA102244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521,10 ₴



