Обмотка генератора СТАТОР ГЕНЕРАТОРА 239981 CN 239981
- В наявності
- Код: CG 239981
2 045 ₴
1 840,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка генератора СТАТОР ГЕНЕРАТОРА 239981 CN

КОД ТОВАРУ
CG 239981

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
239981
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Струм заряджання генератора |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032239981 | OPEL | 13153236 | OPEL | 6204189 |
| OPEL | 93169259 | OPEL | 93169260 | OPEL | 93180104 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 239981 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Висота | 33,50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 100,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 130,00 мм |
| Код товару | CG 239981 |
| Напруга | 14 В |
| Струм заряджання генератора | 130 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840,50 ₴



