Шків ременя генератора ШКІВ ГЕНЕРАТОРА 233940 CN 233940
- В наявності
- Код: CG 233940
357 ₴
321,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків ременя генератора ШКІВ ГЕНЕРАТОРА 233940 CN

КОД ТОВАРУ
CG 233940

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
233940
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Глибина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кількість канавок |
|
|
| Ширина |
|
|
| Шківи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032233940 | JOHN DEERE | AL114093 | JOHN DEERE | L112969 |
| JOHN DEERE | L12669 | PSH | 051000263016 | WAI | 2491310 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 233940 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Глибина | 30,80 мм |
| Зовнішній діаметр | 50,00 мм |
| Код товару | CG 233940 |
| Кількість канавок | 8 |
| Ширина | 34,80 мм |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 321,30 ₴



