Бендикс стартера 335379 BR 335379
- В наявності
- Код: CG 335379
1 306 ₴
1 175,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 335379 BR

КОД ТОВАРУ
CG 335379

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
335379
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD9256S | BOSCH | F032335379 | MAHLE | 16908746 |
| PSH | 060001119830 | PSH | 060001119096 | ZEN | 1754 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 335379 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 115,70 мм |
| Зовнішній діаметр | 31,70 мм |
| Код товару | CG 335379 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175,40 ₴



