Ротор генератора 235255 | - CN 335204
- В наявності
- Код: CG 335204
2 644 ₴
2 379,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ротор генератора РОТОР ГЕНЕРАТОРА 235255 | - CN

КОД ТОВАРУ
CG 335204

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
335204
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина штока |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напрямок обертання |
|
|
| Розмір нарізі |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | AR0040 | BOSCH | F032335204 | BOSCH | F00M131660 |
| CARGO | 235255 | PROFIT | 72350255 | VW | 038903213E |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 335204 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Висота | 56,00 мм |
| Довжина штока | 159,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 103,00 мм |
| Код товару | CG 335204 |
| Напруга | 14 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Розмір нарізі | M16-1.50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 379,60 ₴



