Фільтр паливний NISSAN, С ДАТЧИКОМ, 02/14>04/14 24.095.00
- В наявності
- Код: UFI 24.095.00
2 177 ₴
1 959,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний NISSAN, С ДАТЧИКОМ, 02/14>04/14

КОД ТОВАРУ
UFI 24.095.00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.095.00
(UFI)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 |
|
|
| Розмір нарізі 1 |
|
|
| Розмір нарізі 2 |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NISSAN | 164004EA1A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan QASHQAI II Джип (J11, J11_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 2409500 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 157 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | UFI |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Зовнішній діаметр 1 | 98 мм |
| Код товару | UFI 24.095.00 |
| Розмір нарізі 1 | 10,0 |
| Розмір нарізі 2 | 10,0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 959,30 ₴



