Кришка генератора 235042 | BOSCH CN ABR0118(BOSCH)
- В наявності
- Код: AS ABR0118(BOSCH)
1 637 ₴
1 473,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка генератора КРИШКА ГЕНЕРАТОРА 235042 | BOSCH CN

КОД ТОВАРУ
AS ABR0118(BOSCH)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABR0118(BOSCH)
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F00M136244 | CARGO | 235042 | DAF | 1600341 |
| MAN | 51261110012 | MERCEDES-BENZ | 0001541849 | MERCEDES-BENZ | A0001541849 |
| VW | 2TB903339A |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABR0118BOSCH |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 97,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 52,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 147,00 мм |
| Код товару | AS ABR0118(BOSCH) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 473,30 ₴



