Сальник гумометалевий ДИФ. VOLVO BDAT2.1SLLKFX3 45.0X65.0X10.0 70ACM 01035432B
- В наявності
- Код: CO 01035432B
506 ₴
455,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник гумометалевий ДИФ. VOLVO BDAT2.1SLLKFX3 45.0X65.0X10.0 70ACM

КОД ТОВАРУ
CO 01035432B

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01035432B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Висота 1 |
|
|
| Висота 2 |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 |
|
|
| Захист від пилу |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип нарізання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VOLVO | 30684243 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Volvo XC90 I (275) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01035432B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Corteco |
| Висота 1 | 10 мм |
| Висота 2 | 11,4 мм |
| Внутрішній діаметр 1 | 45 мм |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр 1 | 65 мм |
| Код товару | CO 01035432B |
| Сторона монтажу | Приводна вісь |
| Тип нарізання | Ліва нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455,40 ₴



