Дросельна заслонка з електроприводом FORD FOCUS III - 1.0 ECOBOOST (2010.07 - 2020.02) (955095)
- В наличии
- Код: NI 955095
3 609 ₴
3 248,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дросельна заслонка з електроприводом FORD FOCUS III - 1.0 ECOBOOST (2010.07 - 2020.02) (955095)

NI 955095

955095
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 40 мм |
| O впускного отвору | 50 мм |
| Висота | 107 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без перепускного клапана низького тиску |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Кількість штирових контактів | 6 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | Форма D |
| Ширина | 87 мм |

| Производитель | Артикул |
| PIERBURG | 7.02935.14.0 |
| HOFFER | 7519235 |
| MAGNETI | TB0115 |
| METZGER | 0892366 |

| Производитель | Оригинальный номер |
| FORD | 1760332 |
| FORD | 1766916 |
| FORD | 1807454 |
| FORD | 1828779 |
| FORD | 2168321 |
| FORD | CM5G9F991EA |
| FORD | CM5G9F991FA |
| FORD | CM5G9F991FB |
| FORD | CM5G9F991FC |
| FORD | CM5G9F991GA |

| Марка / Модель |
| FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost |
| FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost |
| FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost |
| FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost |
| FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost |
| FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost |
| FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost |
| FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost |
| FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost |
| FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 |
| FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 |
| FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost |
| FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost |
| FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport |
| FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost |
| FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost |
| FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost |
| FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost |
| FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT |
| FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT |
| FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT |
| FORD FOCUS III Ліфтбек 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III Ліфтбек 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost |
| FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost |
| FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost |
| FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost |
| FORD MONDEO V Хетчбек (CE) 1.0 EcoBoost |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost |
| FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен 1.0 EcoBoost |
| FORD TOURNEO COURIER B460 Мінівен 1.0 EcoBoost |
| FORD TRANSIT COURIER B460 Мінівен 1.0 EcoBoost |
| FORD TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен 1.0 EcoBoost |
| FORD TRANSIT COURIER B460 Фургон/мінівен 1.0 EcoBoost |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 955095 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit Courier, Mondeo, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Fiesta, Focus |
| Форма соединителя | Форма D |
| Режим работы | Электрический |
| Конструктивные особенности | Без вакуумного байпаса |
| Количество контактов | 6 |
| Напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Код товара | NI 955095 |
| Тип запчасти | Оригинал |
Информация для заказа
- Цена: 3 248,10 ₴








