Дросельна заслонка з електроприводом RENAULT MEGANE I (KA0/1_) - 1.6 16V (KA0B, ...) (1999.03 - 2003.08) (955096)
- В наличии
- Код: NI 955096
6 016 ₴
5 414,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дросельна заслонка з електроприводом RENAULT MEGANE I (KA0/1_) - 1.6 16V (KA0B, ...) (1999.03 - 2003.08) (955096)

NI 955096

955096
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 60 мм |
| O впускного отвору | 72 мм |
| Висота | 173 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без перепускного клапана низького тиску |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Кількість штирових контактів | 6 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Режим роботи | механічн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Ширина | 91 мм |

| Производитель | Артикул |
| PROFIT | 4003-5032 |
| ASHIKA | 75-01-101 |
| DR MOTOR | DRM181104 |
| MAGNETI | TB0077 |
| HOFFER | 7519025E |
| METZGER | 0892700 |
| HOFFER | 7519025 |
| SWAG | 60102552 |
| VDO | 408-239-822-001Z |
| RENAULT | 8200123061 |

| Производитель | Оригинальный номер |
| DACIA | 8200051274 |
| DACIA | 8200083206 |
| DACIA | 8200123061 |
| OPEL | 4410221 |
| OPEL | 91159951 |
| OPEL | 93160202 |
| RENAULT | 8200051274 |
| RENAULT | 8200059268 |
| RENAULT | 8200063652 |
| RENAULT | 8200083206 |
| RENAULT | 8200123061 |
| VAUXHALL | 93160202 |

| Марка / Модель |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V LPG |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V Hi-Flex |
| DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,... |
| DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel |
| DACIA LOGAN II 1.6 16V |
| DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) |
| DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex |
| DACIA SANDERO (BS_) 1.6 16V |
| DACIA DUSTER Фургон/джип 1.6 16V Hi-Flex |
| DACIA DUSTER Фургон/джип 1.6 16V 4x4 |
| OPEL VIVARO A Фургон (X83) 2.0 ECOTEC (F7) |
| OPEL VIVARO A Фургон (X83) 2.0 16V (F7) |
| OPEL VIVARO A Автобус (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7) |
| OPEL VIVARO A Автобус (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07) |
| OPEL VIVARO A Платформа/шасі (X83) 2.0 ECOTEC |
| OPEL VIVARO A Платформа/шасі (X83) 2.0 16V |
| RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... |
| RENAULT DUSTER (HS_) 1.6 16V (HSAT) |
| RENAULT DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 |
| RENAULT DUSTER (HS_) 2.0 |
| RENAULT DUSTER (HS_) 2.0 4x4 |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09) |
| RENAULT GRAND SCENIC II (JM0/1_) 1.6 |
| RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent |
| RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V |
| RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) |
| RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.6 (KW0D) |
| RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V (KW03, KW09, KW0D, KW0U, KW0W, KW13) |
| RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V FLEX (KW01) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 LPG |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 Bifuel |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) |
| RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,... |
| RENAULT LOGAN I Універсал (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) |
| RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 (L8A9, L8J0) |
| RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) |
| RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,... |
| RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) |
| RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) |
| RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) |
| RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) |
| RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,... |
| RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) |
| RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT |
| RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J) |
| RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V |
| RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) |
| RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 Bifuel |
| RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) |
| RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V |
| RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B) |
| RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Bifuel |
| RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 |
| RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel |
| RENAULT MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_) 1.4 |
| RENAULT MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_) 1.4 |
| RENAULT MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_) 1.6 |
| RENAULT MEGANE II Універсал (KM0/1_) 1.4 |
| RENAULT MEGANE II Універсал (KM0/1_) 1.6 16V |
| RENAULT MEGANE II Універсал (KM0/1_) 1.6 16V |
| RENAULT MEGANE II Універсал (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex |
| RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS_) 1.6 |
| RENAULT SANDERO/STEPWAY II (B8_) 1.6 16V |
| RENAULT SCENIC I Мінівен (JA0/1_, FA0_) 1.6 |
| RENAULT SCENIC I Мінівен (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel |
| RENAULT SCENIC I Мінівен (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B,... |
| RENAULT SCENIC I Мінівен (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) |
| RENAULT SCENIC I Мінівен (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1D, JA17) |
| RENAULT SCENIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) |
| RENAULT THALIA II (LU_) 1.6 16V |
| RENAULT THALIA II (LU_) 1.6 16V (LU1A, LU1B, LU1D, LU2M) |
| RENAULT CLIO II Фургон/хетчбек (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) |
| RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent |
| RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V |
| RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) |
| RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V (FW03, FW09, FW0D, FW0U, FW0W, FW13) |
| RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V LPG (FW03, FW09, FW0W) |
| RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.4 (KA0D) |
| RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 (KA0B, KA04) |
| RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA0B) |
| RENAULT TRAFIC II Фургон (FL) 2.0 16V (FL0L, FL0N, FL0W, FL02) |
| RENAULT TRAFIC II Фургон (FL) 2.0 (FL0A, FL0G) |
| RENAULT TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 2.0 16V (EL0L) |
| RENAULT TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 2.0 (EL0A) |
| RENAULT TRAFIC II Автобус (JL) 2.0 16V (JL02, JL0L, JL0W, JL0N) |
| RENAULT TRAFIC II Автобус (JL) 2.0 (JL0A, JL0G) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 955096 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Dacia, Opel, Renault |
| Совместимость с моделью | Espace, Logan/Stepway, Laguna, Duster, Sandero, Trafic, Scenic, Vivaro, Kangoo, Clio, Logan, Megane |
| Форма соединителя | Прямоугольный |
| Режим работы | Механический |
| Конструктивные особенности | Без вакуумного байпаса |
| Количество контактов | 6 |
| Напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Код товара | NI 955096 |
| Тип запчасти | Оригинал |
Информация для заказа
- Цена: 5 414,40 ₴



