Дросельна заслонка з електроприводом BMW 5 (E39) - 520 I (1995.09 - 2003.07) (955113)
- В наличии
- Код: NI 955113
7 835 ₴
7 051,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дросельна заслонка з електроприводом BMW 5 (E39) - 520 I (1995.09 - 2003.07) (955113)

NI 955113

955113
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 64 мм |
| O впускного отвору | 74 мм |
| Висота | 137 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без перепускного клапана низького тиску |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Кількість штирових контактів | 6 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | Форма D |
| Ширина | 85 мм |

| Производитель | Артикул |
| MAGNETI | TB0116 |
| HOFFER | 7519256 |
| METZGER | 08920069 |
| VDO | 408-238-425-004Z |

| Производитель | Оригинальный номер |
| BMW | 13547502444 |
| BMW | 7502444 |

| Марка / Модель |
| BMW 3 (E46) 320 i |
| BMW 3 (E46) 325 i |
| BMW 3 (E46) 325 xi |
| BMW 3 Купе (E46) 320 Ci |
| BMW 3 Купе (E46) 325 Ci |
| BMW 3 Touring (E46) 320 i |
| BMW 3 Touring (E46) 325 i |
| BMW 3 Touring (E46) 325 xi |
| BMW 3 Кабріолет (E46) 320 Ci |
| BMW 3 Кабріолет (E46) 325 Ci |
| BMW 3 Compact (E46) 325 ti |
| BMW 5 (E39) 520 i |
| BMW 5 (E39) 525 i |
| BMW 5 Touring (E39) 520 i |
| BMW 5 Touring (E39) 525 i |
| BMW 5 (E60) 520 i |
| BMW 5 (E60) 525 i |
| BMW 5 Touring (E61) 525 i |
| BMW X3 (E83) 2.5 i |
| BMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i |
| BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i |
| BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 955113 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | Z3, Z4, X3, 3 |
| Форма соединителя | Форма D |
| Режим работы | Электрический |
| Конструктивные особенности | Без вакуумного байпаса |
| Количество контактов | 6 |
| Напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Код товара | NI 955113 |
| Тип запчасти | Оригинал |
Информация для заказа
- Цена: 7 051,50 ₴








