Дросельна заслонка з електроприводом BMW X3 (F25) - XDRIVE 20 I (2010.09 - 2017.08) (955116)
- В наличии
- Код: NI 955116
6 852 ₴
6 166,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дросельна заслонка з електроприводом BMW X3 (F25) - XDRIVE 20 I (2010.09 - 2017.08) (955116)

NI 955116

955116
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 64 мм |
| O впускного отвору | 73 мм |
| Висота | 161 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без перепускного клапана низького тиску |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Кількість штирових контактів | 6 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Ширина | 92 мм |

| Производитель | Артикул |
| MAGNETI | TB0166 |
| HOFFER | 7519166 |
| VDO | A2C59516600 |

| Производитель | Оригинальный номер |
| BMW | 13547588625 |
| BMW | 7588625 |

| Марка / Модель |
| BMW 1 (F21) 125 i |
| BMW 1 (F21) 125 i |
| BMW 1 (F20) 125 i |
| BMW 1 (F20) 125 i |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 220 i |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 228 i |
| BMW 2 Кабріолет (F23) 220 i |
| BMW 2 Кабріолет (F23) 228 i |
| BMW 3 (F30, F80) 320 i |
| BMW 3 (F30, F80) 320 i xDrive |
| BMW 3 (F30, F80) 328 i |
| BMW 3 (F30, F80) 328 i xDrive |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i xDrive |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 328 i |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 328 i xDrive |
| BMW 3 Touring (F31) 320 i |
| BMW 3 Touring (F31) 320 i xDrive |
| BMW 3 Touring (F31) 328 i |
| BMW 3 Touring (F31) 328 i xDrive |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 i |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 i xDrive |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 428 i |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 428 i xDrive |
| BMW 4 Кабріолет (F33, F83) 420 i |
| BMW 4 Кабріолет (F33, F83) 428 i |
| BMW 4 Кабріолет (F33, F83) 428 i xDrive |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i xDrive |
| BMW 5 (F10) 520 i |
| BMW 5 (F10) 520 i |
| BMW 5 (F10) 520 i |
| BMW 5 (F10) 528 i |
| BMW 5 (F10) 528 i xDrive |
| BMW 5 Gran Turismo (F07) 528 i |
| BMW 5 Touring (F11) 520 i |
| BMW 5 Touring (F11) 528 i |
| BMW 5 Touring (F11) 528 i xDrive |
| BMW X1 (E84) sDrive 16 i |
| BMW X1 (E84) sDrive 20 i |
| BMW X1 (E84) xDrive 20 i |
| BMW X1 (E84) xDrive 28 i |
| BMW X3 (F25) sDrive 20 i |
| BMW X3 (F25) sDrive 20 i |
| BMW X3 (F25) xDrive 20 i |
| BMW X3 (F25) xDrive 28 i |
| BMW X4 (F26) xDrive 20 i |
| BMW X4 (F26) xDrive 28 i |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 28 i |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 40e |
| BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 18 i |
| BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 20 i |
| BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 28 i |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 955116 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | X1, X3, X5, Z4, 3 |
| Форма соединителя | Прямоугольный |
| Режим работы | Электрический |
| Конструктивные особенности | Без вакуумного байпаса |
| Количество контактов | 6 |
| Напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Код товара | NI 955116 |
| Тип запчасти | Оригинал |
Информация для заказа
- Цена: 6 166,80 ₴








