



Дросельна заслонка з електроприводом VW TRANSPORTER T5 (7HA, ...) - 2.5 TDI (2003.04->) (955176)
- В наличии
- Код: NI 955176
4 103 ₴
3 692,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дросельна заслонка з електроприводом VW TRANSPORTER T5 (7HA, ...) - 2.5 TDI (2003.04->) (955176)

NI 955176

955176
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 57 мм |
| O впускного отвору | 66 мм |
| Висота | 129 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без перепускного клапана низького тиску |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Кількість штирових контактів | 5 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | овальн. |
| Ширина | 85 мм |

| Производитель | Артикул |
| PIERBURG | 7.03703.85.0 |
| VDO | A2C59514652 |
| METZGER | 0892615 |
| SWAG | 30107019 |
| MAGNETI | TB0088 |
| HOFFER | 7519178 |

| Производитель | Оригинальный номер |
| VW | 076128063A |

| Марка / Модель |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 2.5 R5 TDI |
| VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) 2.5 TDI |
| VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) 2.5 TDI |
| VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) 2.5 TDI |
| VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) 2.5 TDI |
| VW CRAFTER 30-50 Платформа/шасі (2F_) 2.5 TDI |
| VW CRAFTER 30-50 Платформа/шасі (2F_) 2.5 TDI |
| VW CRAFTER 30-50 Платформа/шасі (2F_) 2.5 TDI |
| VW CRAFTER 30-50 Платформа/шасі (2F_) 2.5 TDI |
| VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) 2.5 TDI |
| VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) 2.5 TDI |
| VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) 2.5 TDI |
| VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) 2.5 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI 4motion |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 BiTDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 BiTDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 BiTDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 BiTDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 955176 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter, Touareg, Multivan, Crafter |
| Форма соединителя | Овальный |
| Режим работы | Электрический |
| Конструктивные особенности | Без вакуумного байпаса |
| Количество контактов | 5 |
| Напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Код товара | NI 955176 |
| Тип запчасти | Оригинал |
Информация для заказа
- Цена: 3 692,70 ₴



