Вентилятор радіатора RENAULT DUSTER (HM_) 1.5 DCI 110 4X4 (HMAB) 2017.10 - (850064)

NI 850064

850064
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O | 400 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без блока керування |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без резистора |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з рамою вентилятора радіатора (обичайка) |
| Кільк. лопатей вентилятора | 8 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Обігрів/охолодження | Одинарний вентилятор |
| Потужність | 180 Вт |
| Форма корпуса штекера | овальн. |

| Производитель | Артикул |
| NISSENS | 850110 |
| NRF | 470061 |
| VALEO | 696880 |
| RENAULT | 214811312R |
| RENAULT | 214811626R |

| Производитель | Оригинальный номер |
| DACIA | 214811626R |
| RENAULT | 214811626R |
| RENAULT | 214812934R |

| Марка / Модель |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.2 TCe 125 |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.2 TCe 125 4x4 |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V LPG |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V Hi-Flex |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 4x4 |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 LPG |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSAJ) |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSMC) |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 |
| DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 (HSMC, HSMD) |
| DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 (HMM1) |
| DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 4x4 (HMM1) |
| DACIA DUSTER Фургон/джип 1.2 TCe 125 4x4 (HSAU) |
| DACIA DUSTER Фургон/джип 1.6 16V Hi-Flex |
| DACIA DUSTER Фургон/джип 1.6 16V 4x4 |
| DACIA DUSTER Фургон/джип 1.6 SCe 115 |
| DACIA DUSTER Фургон/джип 1.6 SCe 115 4x4 |
| DACIA DUSTER Фургон/джип 1.5 dCi |
| DACIA DUSTER Фургон/джип 1.5 dCi 4x4 |
| DACIA DUSTER Фургон/джип 1.5 dCi |
| DACIA DUSTER Фургон/джип 1.5 dCi 4x4 |
| RENAULT DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 (HMAB) |
| RENAULT DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 4x4 (HMAB) |
| RENAULT DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 (HMM1) |
| RENAULT DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 4x4 (HMM1) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 850064 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип | Вентилятор |
| Совместимость с маркой | Dacia, Renault |
| Совместимость с моделью | Duster |
| Конструктивные особенности | Без резистора |
| Форма соединителя | Овальный |
| Диаметр | 400 мм |
| Тип вентилятора | Одинарный |
| Количество лопастей | 8 шт |
| Количество контактов | 2 |
| Потребляемая мощность | 180 Вт |
| Направление вращения | По часовой стрелке |
| Напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Код товара | NI 850064 |
Информация для заказа
- Цена: 4 163 ₴








