Радіатор масляний PORSCHE CAYENNE (92A) (10-) 3.6 I TURBO|PORSCHE CAYENNE (92A) (10-) 4.8 I|PORSCHE CAYENNE (92A) (10-) 4.8 I
- В наличии
- Код: NI 90937
4 297 ₴
3 867,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор масляний PORSCHE CAYENNE (92A) (10-) 3.6 I TURBO|PORSCHE CAYENNE (92A) (10-) 4.8 I|PORSCHE CAYENNE (92A) (10-) 4.8 I TURBO|PORSCHE CAYENNE (92A) (90937)

NI 90937

90937
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 22 мм |
| O впускного отвору | 22 мм |
| Глибина решітки | 99 мм |
| Довжина решітки | 290 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без корпуса оливного фільтра |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без фільтра |
| Кількість ребер | 21 |
| Матеріал | Алюміній |
| Спосіб охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина решітки | 124 мм |

| Производитель | Артикул |
| DR MOTOR | DRM211038 |
| NRF | 31290 |

| Производитель | Оригинальный номер |
| PORSCHE | 94810728121 |
| PORSCHE | 94810728122 |
| PORSCHE | 95810727100 |
| PORSCHE | 95810727101 |

| Марка / Модель |
| PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 S E-Hybrid |
| PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 S |
| PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 GTS |
| PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 S |
| PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 GTS |
| PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo |
| PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo |
| PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo |
| PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo S |
| PORSCHE CAYENNE (92A) 4.8 Turbo S |
| PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 S E-Hybrid |
| PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 S E-Hybrid |
| PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 S |
| PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 4S |
| PORSCHE PANAMERA (970) 3.6 |
| PORSCHE PANAMERA (970) 3.6 4 |
| PORSCHE PANAMERA (970) 3.6 |
| PORSCHE PANAMERA (970) 3.6 4 |
| PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 S |
| PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 4S |
| PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 GTS |
| PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 GTS |
| PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo |
| PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo |
| PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo |
| PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo S |
| PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo S |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 90937 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Материал | Алюминий |
| Совместимость с маркой | Porsche |
| Совместимость с моделью | Panamera, Cayenne |
| Конструктивные особенности | Без корпуса масляного фильтра |
| Охлаждение | Водяное |
| Глубина ядра радиатора | 99 мм |
| Длина ядра радиатора | 290 мм |
| Ширина ядра радиатора | 124 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Код товара | NI 90937 |
Информация для заказа
- Цена: 3 867,30 ₴








