Радіатор масляний з корпусом масляного фільтра VW TRANSPORTER T5 ФУРГОН (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 2003.04 - (91310)
- В наличии
- Код: NI 91310
3 534 ₴
3 180,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор масляний з корпусом масляного фільтра VW TRANSPORTER T5 ФУРГОН (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 2003.04 - (91310)

NI 91310

91310
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 16 мм |
| O впускного отвору | 16,2 мм |
| Глибина решітки | 203 мм |
| Довжина решітки | 226 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з корпусом оливного фільтра |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з фільтром |
| Кількість ребер | 8 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Спосіб охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина решітки | 192 мм |

| Производитель | Артикул |
| DR MOTOR | DRM211046S |
| METZGER | 2370025 |

| Производитель | Оригинальный номер |
| VW | 070115389B |
| VW | 070115389D |
| VW | 070115389E |
| VW | 070117021D |

| Марка / Модель |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 2.5 R5 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDi |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 91310 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter, Touareg, Multivan |
| Пользовательские характеристики | |
| Код товара | NI 91310 |
Информация для заказа
- Цена: 3 180,60 ₴



