Радіатор масляний з корпусом масляного фільтра AUDI A 1 / S 1 (8X) (10-) 1.4 TDI (91311)
- В наличии
- Код: NI 91311
4 069 ₴
3 662,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор масляний з корпусом масляного фільтра AUDI A 1 / S 1 (8X) (10-) 1.4 TDI (91311)

NI 91311

91311
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 17 мм |
| O впускного отвору | 17 мм |
| Глибина решітки | 135 мм |
| Довжина решітки | 263 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з корпусом оливного фільтра |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з фільтром |
| Кількість ребер | 15 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал корпуса | Пластмаса |
| Спосіб охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина решітки | 146 мм |

| Производитель | Артикул |
| NRF | 31845 |
| DR MOTOR | DRM211045S |

| Производитель | Оригинальный номер |
| AUDI | 04B115389B |
| SEAT | 04B115389B |
| SKODA | 04B115389B |

| Марка / Модель |
| AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TDI |
| AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TDI |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI |
| SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI |
| SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI |
| SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI |
| SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA III Універсал (NJ5) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA III Універсал (NJ5) 1.4 TDI |
| SKODA FABIA III Універсал (NJ5) 1.4 TDI |
| SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.4 TDI |
| SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TDI |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nissens |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Код запчасти | 91311 |
| Код товара | NI 91311 |
| Тип запчасти | Оригинал |
Информация для заказа
- Цена: 3 662,10 ₴



