Радіатор масляний з корпусом масляного фільтра ALFA ROMEO GIULIETTA (940 X7 5Y 6Q) (10-) 1.6 JTDM (91343)
- В наличии
- Код: NI 91343
4 718 ₴
4 246,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор масляний з корпусом масляного фільтра ALFA ROMEO GIULIETTA (940 X7 5Y 6Q) (10-) 1.6 JTDM (91343)

NI 91343

91343
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,5 мм |
| O впускного отвору | 15 мм |
| Глибина решітки | 207 мм |
| Довжина решітки | 311 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з корпусом оливного фільтра |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з фільтром |
| Кількість ребер | 11 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Спосіб охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина решітки | 184 мм |

| Производитель | Оригинальный номер |
| ALFA ROMEO | 55224548 |
| ALFA ROMEO | 55230792 |
| ALFA ROMEO | 55230793 |
| ALFA ROMEO | 55231524 |
| ALFA ROMEO | 55235062 |
| ALFA ROMEO | 55236720 |
| ALFA ROMEO | 55236722 |
| ALFA ROMEO | 55273043 |
| ALFA ROMEO | 55273044 |
| FIAT | 55224548 |
| FIAT | 55230792 |
| FIAT | 55230793 |
| FIAT | 55231524 |
| FIAT | 55235062 |
| FIAT | 55236720 |
| FIAT | 55236722 |
| FIAT | 55273043 |
| FIAT | 55273044 |
| JEEP | 55230792 |
| JEEP | 55230793 |
| JEEP | 55235062 |
| JEEP | 55236720 |
| JEEP | 55273044 |
| OPEL | 55236720 |
| OPEL | 55236722 |
| OPEL | 55273043 |
| OPEL | 55273044 |
| OPEL | 650158 |
| VAUXHALL | 55236720 |
| VAUXHALL | 55236722 |
| VAUXHALL | 55273044 |

| Марка / Модель |
| ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.6 JTDM (940FXD1A) |
| ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.6 JTDM (940FYE11, 940FYE1A) |
| ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.6 JTDM (940FYB11, 940FYB1A, 940FYF11, 940FYF1A) |
| ALFA ROMEO MITO (955_) 1.6 JTDM (955AXE1B) |
| ALFA ROMEO MITO (955_) 1.6 JTDM (955AXC1B) |
| FIAT 500L (351_, 352_) 1.6 D Multijet (199LYD1B) |
| FIAT 500L (351_, 352_) 1.6 D Multijet (199LYE1B) |
| FIAT 500X (334_) 1.6 D Multijet (334AXA1B) |
| FIAT 500X (334_) 1.6 D Multijet (334AXA1B, 334AXA11) |
| FIAT BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXM1B) |
| FIAT BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXH1B) |
| FIAT BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXL1B) |
| FIAT PUNTO EVO (199_) 1.6 D Multijet |
| FIAT TIPO Ліфтбек (356_, 357_) 1.6 D (356SXG1B) |
| FIAT TIPO Хетчбек (356_, 357_) 1.6 D (356HXG11) |
| FIAT TIPO Хетчбек (356_, 357_) 1.6 D (356HXG1B, 356HXG11) |
| FIAT TIPO Універсал (356_, 357_) 1.6 D (356WXG1B) |
| FIAT DOBLO Платформа/шасі (263_) 1.6 D Multijet |
| FIAT DOBLO Платформа/шасі (263_) 1.6 D Multijet (263HXE1B, 263HXS1B, 263HXY1B, 263YXE1B,... |
| FIAT DOBLO Платформа/шасі (263_) 1.6 D Multijet (263YXD1B, 263XYR1B, 263YXX1B, 263HXD1B,... |
| FIAT DOBLO Платформа/шасі (263_) 1.6 D Multijet (263HXN1B, 263YXN1B, 263HXV1B, 263YXV1B) |
| FIAT DOBLO Автобус (263_) 1.6 D Multijet (263AXH1A, 263AXL11, 263AXH1B) |
| FIAT DOBLO Автобус (263_) 1.6 D Multijet (263AXP1B, 263AXW1B) |
| FIAT DOBLO Автобус (263_) 1.6 D Multijet (263AXE1B, 263AXY1B) |
| FIAT DOBLO Автобус (263_) 1.6 D Multijet (263AXD1B, 263AXX1B) |
| FIAT DOBLO Автобус (263_) 1.6 D Multijet (263AXN1B, 263AXV1B) |
| FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet |
| FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263ZXE1B, 263ZXS1B, 263ZXY1B, 263WXE1B,... |
| FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263WXD1B, 263WXR1B, 263WXX1B, 263ZXD1B,... |
| FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263WXN1B, 263ZXN1B, 263ZXV1B, 263WXV1B,... |
| JEEP RENEGADE Джип (BU, B1, BV) 1.6 CRD |
| OPEL COMBO Tour (X12) 1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05) |
| OPEL COMBO Tour (X12) 1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05) |
| OPEL COMBO Tour (X12) 1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05) |
| OPEL COMBO Tour (X12) 1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05) |
| OPEL COMBO Фургон/мінівен (X12) 1.6 CDTI (B05) |
| OPEL COMBO Фургон/мінівен (X12) 1.6 CDTI (B05) |
| OPEL COMBO Фургон/мінівен (X12) 1.6 CDTI (B05) |
| OPEL COMBO Фургон/мінівен (X12) 1.6 CDTI (B05) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 91343 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Jeep, Opel, Fiat, Alfa Romeo |
| Совместимость с моделью | Doblo, MiTo, 500x, 500l, Tipo, Bravo, Combo |
| Пользовательские характеристики | |
| Код товара | NI 91343 |
Информация для заказа
- Цена: 4 246,20 ₴



