Турбокомпресор VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 2.0 2014.11 - 2024.03 (93510)

NI 93510

93510
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з електрич. клапаном рециркуляції примусового холостого ходу |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з випускним колектором |
| Режим роботи | пневматичн. |
| Спосіб охолодження | з водяним охолодженням |
| Спосіб охолодження | з охолодженням оливою |
| Тип наддування | з лінійним датчиком положення (LPS) |
| Тип наддування | Турбонагнітач на ВГ |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 04L253056M |
| AUDI | 04L253056MX |
| AUDI | 04L253124A |
| AUDI | 04L253124AX |
| SEAT | 04L253056M |
| SEAT | 04L253056MX |
| SEAT | 04L253124A |
| SEAT | 04L253124AX |
| SKODA | 04L253056G |
| SKODA | 04L253056J |
| SKODA | 04L253056M |
| SKODA | 04L253056MX |
| SKODA | 04L253124A |
| SKODA | 04L253124AX |

| Марка / Модель |
| AUDI Q2 (GAB, GAG) 2.0 TDI quattro |
| AUDI Q3 (F3B) 40 TDI quattro |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 4Drive |
| SEAT TARRACO (KN2) 2.0 TDI 4Drive |
| SKODA KAROQ (NU7, ND7) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI |
| SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 2.0 TDI |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 2.0 TDI 4x4 |
| VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 4motion |
| VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion |
| VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion |
| VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion |
| VW TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 2.0 TDI 4motion |
| VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 93510 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Touran, Passat, Q3 |
| Режим роботи | Пневматичний |
| Тип наддуву | Турбокомпресор вихлопних газів |
| Охолодження | Водяне |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 93510 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 947 ₴









