Конденсер кондиціонера JEEP GRAND CHEROKEE (10-) 3.0 CRD (+) (940411)
- В наявності
- Код: NI 940411
7 123 ₴
6 410,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера JEEP GRAND CHEROKEE (10-) 3.0 CRD (+) (940411)

NI 940411

940411
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 10,2 мм |
| O впускного отвору | 15,5 мм |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 650 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 506 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CHRYSLER | 00K5181982AA |
| CHRYSLER | 00K55038003AE |
| CHRYSLER | 00K55038003AF |
| CHRYSLER | 00K55038003AG |
| CHRYSLER | K5181982AA |
| CHRYSLER | K55038003AE |
| CHRYSLER | K55038003AF |
| CHRYSLER | K55038003AG |
| DODGE | 55038003AE |
| DODGE | 55038003AF |
| DODGE | 55038003AG |
| JEEP | 5181982AA |
| JEEP | 55038003AE |
| JEEP | 55038003AF |
| JEEP | 55038003AG |

| Марка / Модель |
| JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 V6 4x4 |
| JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 FlexFuel 4x4 |
| JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 4x4 |
| JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 VVT 4x4 |
| JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 5.7 V8 4x4 |
| JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.2 i V8 4x4 |
| JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.4 SRT8 4x4 |
| JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.4 SRT8 4x4 |
| JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x4 |
| JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x4 |
| JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x4 |
| JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 940411 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 940411 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 410,70 ₴









