Конденсер кондиціонера AUDI A 4 / S 4 (07-) 1.8 TFSI (+) (940453)

NI 940453

940453
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,4 мм |
| O впускного отвору | 18 мм |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 652 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 338 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 4G0260401A |
| AUDI | 4G0260403A |
| AUDI | 4G0260403B |
| AUDI | 4G0260403N |
| AUDI | 4G0260403P |
| AUDI | 4G0260403Q |
| AUDI | 8KD260401E |
| AUDI | 8KD260401F |
| AUDI | 8T0260401 |
| AUDI | 8T0260401D |
| AUDI | 8T0260403 |
| AUDI | 8T0260403D |
| AUDI | 8T0260403E |
| AUDI | 8T0260403F |
| AUDI | 8T0260403G |
| AUDI (FAW) | L4G0260401A |
| PORSCHE | 4G0260403N |
| PORSCHE | 4G0260403P |
| PORSCHE | 4G0260403Q |
| PORSCHE | 8KD260401E |
| PORSCHE | 8KD260401F |
| PORSCHE | 8T0260401 |
| PORSCHE | 8T0260401D |
| PORSCHE | 8T0260403 |
| PORSCHE | 8T0260403D |
| PORSCHE | 8T0260403E |
| PORSCHE | 8T0260403F |
| PORSCHE | 8T0260403G |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI flexible fuel |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI flexible fuel quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) S4 quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI flexible fuel |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI flexible fuel quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) S4 quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) S5 quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) S5 quattro |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI |
| AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) S5 quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 3.0 TDI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 1.8 TFSI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) S6 quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) S6 quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 1.8 TFSI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TFSI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TFSI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) S6 quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) S6 quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 940453 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 940453 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 385 ₴









