Поршень VAG 81.01 1.6 AEK/AFT/ADP/AKL 94-

КОД ТОВАРУ
MH 03301 00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
033 01 00
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| O болтів |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Виробничий номер |
|
|
| Висота голівки поршня |
|
|
| Висота жарового пояса |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Діаметр ковша |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Просвіт між поршнем та циліндром |
|
|
| Стандартний розмір [СТД] |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 050107065D | AUDI | 050107065E | AUDI | 050107065F |
| AUDI | 050107103D | AUDI | 50107065D | CUPRA | 050107065D |
| CUPRA | 050107065E | CUPRA | 050107065F | CUPRA | 050107103D |
| CUPRA | 50107065D | KS | 94503700 | NURAL | 8710590000 |
| VW | 050107065D | VW | 050107065E | VW | 050107065F |
| VW | 050107103D | VW | 50107065D |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Audi A3 (8L1) | Поршень Audi A4 B5 (8D2) | Поршень Audi A4 B5 Avant (8D5) |
| Поршень Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | Поршень Seat CORDOBA Vario (6K5) | Поршень Seat IBIZA II (6K1) |
| Поршень Seat LEON (1M1) | Поршень Seat TOLEDO I (1L2) | Поршень Seat TOLEDO II (1M2) |
| Поршень Skoda OCTAVIA I (1U2) | Поршень Skoda OCTAVIA I COMBI (1U5) | Поршень VW BORA I (1J2) |
| Поршень VW BORA Variant (1J6) | Поршень VW GOLF III (1H1) | Поршень VW GOLF III Variant (1H5) |
| Поршень VW GOLF III Cabriolet (1E7) | Поршень VW GOLF IV (1J1) | Поршень VW GOLF IV Variant (1J5) |
| Поршень VW GOLF IV Cabriolet (1E7) | Поршень VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) | Поршень VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) |
| Поршень VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) | Поршень VW PASSAT B5 (3B2) | Поршень VW PASSAT B5 Variant (3B5) |
| Поршень VW POLO III CLASSIC (6V2) | Поршень VW POLO Variant (6V5) | Поршень VW VENTO (1H2) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | 0330100 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Polo, Vento, Toledo, A3, A4, Octavia, New Beetle, Leon, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| O болтів | 20,0 мм |
| Бренд | MAHLE |
| Вага нетто | 398 г |
| Виробничий номер | 81 L 35 |
| Висота голівки поршня | 32,0 мм |
| Висота жарового пояса | 8,2 мм |
| Висота паковання | 12,80 см |
| Глибина ковша 1 | 2,3 мм |
| Довжина | 53,7 мм |
| Довжина болта | 57,0 мм |
| Довжина паковання | 9,5 см |
| Діаметр ковша | 61,4 мм |
| Код товару | MH 03301 00 |
| Номер компонента | 3. 3S 2.0 Cr |
| Отвір цил. | 81,01 мм |
| Поверхня | з покриттям |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0,05 мм |
| Стандартний розмір [СТД] | 99943600 |
| Ширина паковання | 9,50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 010 ₴



