Наконечник рульової тяги SEAT / VW GOLF III, LUPO, PASS VO-ES-7139
- В наявності
- Код: MO VO-ES-7139
353 ₴
317,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник рульової тяги SEAT / VW GOLF III, LUPO, PASS

КОД ТОВАРУ
MO VO-ES-7139

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VO-ES-7139
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| D1 |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина 1 |
|
|
| Довжина 2 |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Розмір нарізі 1 |
|
|
| Розмір нарізі 2 |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Форма |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 191419811 | BGA | SR0109 | CTR | CEVW6L |
| CTR | CE0841L | DELPHI | TA1237 | EUROREPAR | 1634864480 |
| EUROREPAR | 1634864580 | FAG | 840118810 | LEMFORDER | 18373 |
| LEMFORDER | 10250 | LEMFORDER | 13792 | MAGNETI | SSP0699 |
| MANDO | MTG055169 | MANDO | MTG055170 | METZGER | 54009501 |
| METZGER | 54005901 | METZGER | 54006101 | MOOG | VOES8247 |
| PROFIT | 23020430 | SEAT | 191419811 | SEAT | 191419812 |
| SEAT | 3A0422811 | SIDEM | 63432 | SKF | VKDY311027 |
| SKF | VKDY311018 | SKODA | 191419811 | SWAG | 30710043 |
| SWAG | 30710024 | TRW | JTE352 | TRW | JTE344 |
| TRW | JTE345 | TRW | JTE357 | TRW | JTE779 |
| TRW | JTE1205 | VW | 191419811 | VW | 191419812 |
| VW | 3A0422811 | VW | 6N0419811 | VW | 6N0422811 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Наконечник Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | Наконечник Seat CORDOBA Vario (6K5) | Наконечник Seat IBIZA II (6K1) |
| Наконечник Seat INCA (6K9) | Наконечник Seat TOLEDO I (1L2) | Наконечник VW CADDY II Мінівен (9K9B) |
| Наконечник VW CADDY II Фургон/мінівен (9K9A) | Наконечник VW CORRADO (53I) | Наконечник VW GOLF II (19E, 1G1) |
| Наконечник VW GOLF III (1H1) | Наконечник VW GOLF III Van (1H1) | Наконечник VW GOLF Van III Variant (1H5) |
| Наконечник VW GOLF III Variant (1H5) | Наконечник VW GOLF III Cabriolet (1E7) | Наконечник VW GOLF IV Cabriolet (1E7) |
| Наконечник VW JETTA II (19E, 1G2, 165) | Наконечник VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) | Наконечник VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) |
| Наконечник VW PASSAT B3/B4 (315, 3A5) | Наконечник VW POLO III CLASSIC (6V2) | Наконечник VW POLO Variant (6V5) |
| Наконечник VW POLO Van Фургон/універсал (6V5) | Наконечник VW VENTO (1H2) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | VOES7139 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| D1 | 14 мм |
| Бренд | MOOG |
| Висота паковання | 6 см |
| Довжина 1 | 75 мм |
| Довжина 2 | 23,5 мм |
| Довжина паковання | 13 см |
| Код товару | MO VO-ES-7139 |
| Розмір нарізі 1 | M14X1.5 |
| Розмір нарізі 2 | M12x1.5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип паковання | Коробка |
| Форма | прямий |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| парні номери артикулів | VO-ES-7106 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317,70 ₴



