Стартер СТАРТЕР CS310 CZ 7110-0585
- В наявності
- Код: PR 7110-0585
4 078 ₴
3 670,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР CS310 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7110-0585

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7110-0585
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| O фланця |
|
|
| Базове положення малої шестірні |
|
|
| Виконання стартера |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Кількість кріпильних отворів |
|
|
| Кількість нарізних отворів |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напрямок обертання |
|
|
| Потужність стартера |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ADE | AM3T32985 | AS | S3015 | AS | S5165 |
| BOSCH | F032110585 | CARGO | CS310 | CARGO | 110585 |
| DAF | 1516729R | EUROREPAR | 1638136980 | MAGNETI | MSRC681 |
| MAHLE | AZE1209 | MANDO | MEE015026 | MITSUBISHI | M3T32988 |
| MITSUBISHI | M3T32989 | MITSUBISHI | M003T32985 | MITSUBISHI | M003T32986 |
| MITSUBISHI | M003T32988 | MITSUBISHI | M003T32989 | MITSUBISHI | M3T32985 |
| MITSUBISHI | M3T32986 | PSH | 570016094000 | PSH | 570003094000 |
| PSH | 570003094500 | REMY | RAS31421 | RENAULT | 7701352350 |
| RENAULT | 7701499247 | RENAULT | 7701499467 | RENAULT | 7701499482 |
| RENAULT | 7702180318 | RENAULT | 7709758174 | RENAULT | 0000431120 |
| RENAULT | 0000434120 | RENAULT | 7700272482 | RENAULT | 7700352050 |
| RENAULT | 7700703490 | RENAULT | 7700758217 | RENAULT | 7700854954 |
| RENAULT | 7701349264 | RENAULT | 7701349265 | RENAULT | 7701351027 |
| RENAULT | 7701352048 | RENAULT | 7701352049 | VALEO | 201083 |
| VALEO | 201077 | VALEO | 201109 | VALEO | 436081 |
| VALEO | 433320 | VALEO | 455690 | VOLVO | 3412455 |
| VOLVO | 3430012 | VOLVO | 468532 | VOLVO | 9031082 |
| VOLVO | 9031302 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стартер Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | Стартер Renault RAPID Фургон/мінівен (F40_, G40_) | Стартер Renault SUPER 5 (B/C40_) |
| Стартер Renault 9 (L42_) | Стартер Renault 11 (B/C37_) | Стартер Renault 19 I (B/C53_) |
| Стартер Renault 19 I Chamade (L53_) | Стартер Renault 19 I Cabriolet (D53_) | Стартер Renault 19 II (B/C53_) |
| Стартер Renault 19 II Chamade (L53_) | Стартер Renault 19 II Cabriolet (D53_, 853_) | Стартер Renault 21 Ліфтбек (L48_) |
| Стартер Renault 21 Універсал (K48_) | Стартер Renault TRAFIC Автобус (T_, P_, V_) | Стартер Renault TRAFIC Фургон (T_, P_, V_) |
| Стартер Renault TRAFIC Платформа/шасі (T_, P_, V_) | Стартер Volvo 340-360 (343, 345) | Стартер Volvo 340-360 Ліфтбек (344) |
| Стартер Volvo 440 (445) | Стартер Volvo 460 (464) | Стартер Volvo 480 (482) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71100585 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O фланця | 66,00 мм |
| Базове положення малої шестірні | —2,00 мм |
| Бренд | PROFIT |
| Виконання стартера | Прямий привід |
| Код товару | PR 7110-0585 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Кількість нарізних отворів | 4 |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 1,2 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 670,20 ₴



