Поршень VAG 81.01 BGW/BPW/BMM/BMP/BSS/BWW/CBHA (CYL 3-4)

КОД ТОВАРУ
MH 02807 00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
028 07 00
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| O болтів |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Виробничий номер |
|
|
| Висота голівки поршня |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Глибина клапанного кармана 1 |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Діаметр ковша |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| механічна обробка |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Стандартний розмір [СТД] |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 038107065HF | AUDI | 038107065HL | AUDI | 038107065KK |
| AUDI | 038107065KM | CUPRA | 038107065HF | CUPRA | 038107065HL |
| CUPRA | 038107065KK | CUPRA | 038107065KM | KS | 40409600 |
| NURAL | 8713950020 | VW | 038107065HL | VW | 038107065HF |
| VW | 038107065KK | VW | 038107065KM |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Audi A3 (8P1) | Поршень Audi A3 Sportback (8PA) | Поршень Audi A4 B7 (8EC) |
| Поршень Audi A4 B7 Avant (8ED) | Поршень Audi A4 B7 Кабріолет (8HE) | Поршень Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) |
| Поршень Seat ALTEA (5P1) | Поршень Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) | Поршень Seat LEON (1P1) |
| Поршень Seat TOLEDO III (5P2) | Поршень Skoda OCTAVIA II (1Z3) | Поршень Skoda OCTAVIA II COMBI (1Z5) |
| Поршень Skoda SUPERB I (3U4) | Поршень Skoda SUPERB II (3T4) | Поршень Skoda SUPERB II Універсал (3T5) |
| Поршень VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | Поршень VW CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | Поршень VW EOS (1F7, 1F8) |
| Поршень VW GOLF V (1K1) | Поршень VW GOLF V Variant (1K5) | Поршень VW GOLF PLUS V (5M1, 521) |
| Поршень VW JETTA III (1K2) | Поршень VW PASSAT B5.5 (3B3) | Поршень VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) |
| Поршень VW PASSAT B6 (3C2) | Поршень VW PASSAT B6 Variant (3C5) | Поршень VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) |
| Поршень VW TOURAN (1T1, 1T2) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | 0280700 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Sharan, Toledo, Touran, A3, A4, Octavia, Jetta, Passat, Leon, Golf, Eos, Alhambra, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| O болтів | 26,0 мм |
| Бренд | MAHLE |
| Вага нетто | 831 г |
| Виробничий номер | 81 L 115 |
| Висота голівки поршня | 45,8 мм |
| Висота паковання | 12,80 см |
| Глибина клапанного кармана 1 | 0,7 мм |
| Глибина ковша 1 | 17,5 мм |
| Довжина | 69,8 мм |
| Довжина болта | 66,0 мм |
| Довжина паковання | 9,5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець |
| Діаметр ковша | 38,0 мм |
| Код товару | MH 02807 00 |
| Номер компонента | 3. DSF 3.0 Cr |
| Отвір цил. | 81,01 мм |
| Поверхня | з покриттям |
| Стандартний розмір [СТД] | 99943600 |
| Сторона монтажу | на запірному крані |
| Ширина паковання | 9,50 см |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 382 ₴



