Акумуляторна батарея 72А АКБ BOSCH S4 EFB ASIA ПРАВ [+] 12V 72AH 760A 261*175*220 / START-STOP 0 092 S4E 410
- В наявності
- Код: BO 0092S4E410
6 080 ₴
5 472 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея 72А АКБ BOSCH S4 EFB ASIA ПРАВ [+] 12V 72AH 760A 261*175*220 / START-STOP

КОД ТОВАРУ
BO 0092S4E410

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 092 S4E 410
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина |
|
|
| Емкость, Ah |
|
|
| Ємність акумулятора |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Полярність |
|
|
| Розташування виводів |
|
|
| Стартовий ток |
|
|
| Струм холодного прокручування за EN |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Форм-фактор |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FIAMM | 7906191 | MAZDA | S51D18520 | NISSAN | 244101VA0A |
| NISSAN | 244101VA0AIS | NISSAN | 244101VA0B | NISSAN | 244104BA0A |
| RENAULT | 244101VA0AIS |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумуляторна Honda CROSSTOUR I | Акумуляторна Honda ODYSSEY (RL5) | Акумуляторна Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) |
| Акумуляторна INFINITI FX | Акумуляторна INFINITI G Кабріолет | Акумуляторна INFINITI JX Джип (L50) |
| Акумуляторна INFINITI M37 | Акумуляторна INFINITI M (Y51) | Акумуляторна INFINITI Q50 |
| Акумуляторна INFINITI Q60 Купе | Акумуляторна INFINITI Q70 (Y51) | Акумуляторна INFINITI QX56 |
| Акумуляторна INFINITI QX50 I | Акумуляторна INFINITI QX70 | Акумуляторна KIA OPTIMA (JF) |
| Акумуляторна Lexus ES (_V6_) | Акумуляторна Lexus IS III (_E3_) | Акумуляторна Lexus NX (_Z1_) |
| Акумуляторна Lexus RC (_C1_) | Акумуляторна Mazda 6 Ліфтбек (GJ, GL) | Акумуляторна Mazda CX-5 (KF) |
| Акумуляторна Mazda CX-7 (ER) | Акумуляторна Mazda CX-9 (TB) | Акумуляторна Nissan MURANO II (Z51) |
| Акумуляторна Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | Акумуляторна Nissan QASHQAI II Джип (J11, J11_) | Акумуляторна Nissan SENTRA VII (B17) |
| Акумуляторна Nissan X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) | Акумуляторна Subaru FORESTER (SK_) | Акумуляторна Subaru XV (_GP_) |
| Акумуляторна Suzuki GRAND VITARA II (JT, TE, TD) | Акумуляторна Toyota RAV 4 IV (_A4_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0092S4E410 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 72 А·год |
| Бренд | BOSCH |
| Виконання відбортовки | B01 |
| Висота | 220 |
| Довжина | 261 |
| Місткість, Ah | 72 |
| Код товару | BO 0092S4E410 |
| Напруга | 12 В |
| Напруга, V | 12V |
| Полярність | ПРАВ [+] |
| Розташування виводів | 0 |
| Стартовий струм | 760A |
| Струм холодного прокручування за EN | 760 А |
| Тип | EFB |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип кріплення | B01 |
| Тип полюсного виводу | 1 |
| Форм-фактор | Азія |
| Ширина | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 472 ₴


![Акумуляторна батарея 72А АКБ BOSCH S4 EFB ASIA ПРАВ [+] 12V 72AH 760A 261*175*220 / START-STOP 0 092 S4E 410](https://images.prom.ua/6092384017_w640_h640_akumulyatorna-batareya-72a.jpg)
![Акумуляторна батарея 72А АКБ BOSCH S4 EFB ASIA ПРАВ [+] 12V 72AH 760A 261*175*220 / START-STOP 0 092 S4E 410](https://images.prom.ua/6092384017_akumulyatorna-batareya-72a.jpg)