Стартер СТАРТЕР JS325 CZ 7110-0149
- В наявності
- Код: PR 7110-0149
3 699 ₴
3 329,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стартер СТАРТЕР JS325 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7110-0149

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7110-0149
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| O фланця |
|
|
| Базове положення малої шестірні |
|
|
| Виконання стартера |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Кількість кріпильних отворів |
|
|
| Кількість нарізних отворів |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напрямок обертання |
|
|
| Потужність стартера |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ADE | AM3T24482 | ADE | RM3T24482 | ADE | R2280003381 |
| AS | S5014 | BOSCH | F032110149 | CARGO | JS325 |
| CARGO | 110149 | DAF | 1516978R | DAF | 1516946R |
| KIA | 0K24118400C | MAGNETI | MQS325 | MAZDA | FE5018400A |
| MAZDA | FE5018400B | MAZDA | FE5018400C | MAZDA | E30118400L |
| MAZDA | FE5018400D | MAZDA | 2AAA18063 | MAZDA | B63018400A |
| MAZDA | B6DK18400 | MAZDA | E30118400 | MAZDA | E30118400A |
| MAZDA | E30118400B | MAZDA | FE7918400 | MAZDA | E30118400LA |
| MAZDA | F60118400 | MAZDA | F60118400A | MAZDA | F60118400B |
| MAZDA | F60118400L | MAZDA | F80518400 | MAZDA | F80518400A |
| MAZDA | F80518400B | MAZDA | F80618400 | MAZDA | F85018400 |
| MAZDA | F85018400A | MAZDA | F85018400B | MAZDA | F85018400C |
| MAZDA | F85018400D | MAZDA | F85018400E | MAZDA | FA0518400 |
| MAZDA | FA0518400B | MAZDA | FA0518400C | MAZDA | FE0518400 |
| MAZDA | FE0518400A | MAZDA | FE0518400B | MAZDA | FE0518400C |
| MAZDA | FE0518400Z | MAZDA | FE5018400 | MITSUBISHI | M003T24481 |
| MITSUBISHI | M3T33587 | MITSUBISHI | M3T33588 | MITSUBISHI | M3T39385 |
| MITSUBISHI | M3T49585 | MITSUBISHI | M003T24486A | MITSUBISHI | M003T24482 |
| MITSUBISHI | M003T24482A | MITSUBISHI | M003T24483 | MITSUBISHI | M003T24486 |
| MITSUBISHI | ME110JA | MITSUBISHI | M003T30281 | MITSUBISHI | M003T30282 |
| MITSUBISHI | M003T30285 | MITSUBISHI | M003T30286 | MITSUBISHI | M003T33581 |
| MITSUBISHI | M003T33582 | MITSUBISHI | M003T33582A | MITSUBISHI | M003T33586 |
| MITSUBISHI | M003T33586A | MITSUBISHI | M3T24481 | MITSUBISHI | M3T24482 |
| MITSUBISHI | M3T24482A | MITSUBISHI | M3T24483 | MITSUBISHI | M3T24485 |
| MITSUBISHI | M3T24486 | MITSUBISHI | M3T24486A | MITSUBISHI | M3T24487 |
| MITSUBISHI | M3T24488 | MITSUBISHI | M3T30281 | MITSUBISHI | M3T30282 |
| MITSUBISHI | M3T30285 | MITSUBISHI | M3T30286 | MITSUBISHI | M3T32281 |
| MITSUBISHI | M3T32282 | MITSUBISHI | M3T33581 | MITSUBISHI | M3T33582 |
| MITSUBISHI | M3T33582A | MITSUBISHI | M3T33586 | MITSUBISHI | M3T33586A |
| PSH | 140009083130 | PSH | 140009083000 | VALEO | 455582 |
| WAI | 16922N | WAI | 16708N |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стартер Mazda 323 II Hatchback (BD) | Стартер Mazda 323 II (BD) | Стартер Mazda 323 III Hatchback (BF) |
| Стартер Mazda 323 III (BF) | Стартер Mazda 323 S IV (BG) | Стартер Mazda 323 F VI (BJ) |
| Стартер Mazda 323 S VI (BJ) | Стартер Mazda 626 II Hatchback (GC) | Стартер Mazda 626 II (GC) |
| Стартер Mazda 626 III Hatchback (GD) | Стартер Mazda 626 III (GD) | Стартер Mazda 929 II (HB) |
| Стартер Mazda 929 II купе (HB) | Стартер Mazda E Автобус (SR1) | Стартер Mazda E Фургон (SR2) |
| Стартер Mazda MX-5 II (NB) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71100149 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O фланця | 74,00 мм |
| Базове положення малої шестірні | 15,00 мм |
| Бренд | PROFIT |
| Виконання стартера | Прямий привід |
| Код товару | PR 7110-0149 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Кількість нарізних отворів | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 0,9 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 329,10 ₴



