Фільтр масляний HYUN H-1; TERRACAN/KIA CARNIVAL II; SEDONA II OC540
- В наявності
- Код: MH OC540
692 ₴
622,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний HYUN H-1; TERRACAN/KIA CARNIVAL II; SEDONA II

КОД ТОВАРУ
MH OC540

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
OC540
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| D2 |
|
|
| O |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Діам. ущільн. кільця |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| З'єднувальна нарізь |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Тип клапана |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AG AUTOPARTS | 286 | ASAKASHI | C109J | ASHIKA | 1005505P |
| BLUE PRINT | ADG02121 | BLUE PRINT | ADG02117 | BOSCH | F026407084 |
| BOSCH | 0986452042 | BOSCH | 0451103366 | CHAMPION | COF100288S |
| CHAMPION | K288 | EUROREPAR | 1611659580 | EUROREPAR | 1611659780 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1310305 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1310304 | HYUNDAI | 2630042030 |
| HYUNDAI | 263104A000 | HYUNDAI | 2630042060 | HYUNDAI | 2630042040 |
| HYUNDAI | 2630042020 | HYUNDAI | 0VS0114302 | HYUNDAI | 0K55114302 |
| HYUNDAI | S263304X000 | HYUNDAI | S263104A010 | HYUNDAI | S263104A000 |
| HYUNDAI | S2630042040 | HYUNDAI | OK55114302 | HYUNDAI | K55114302 |
| HYUNDAI | 263304X000 | HYUNDAI | 263304A001 | HYUNDAI | 263304A000 |
| HYUNDAI | 263104A010 | KIA | 263104A010 | KIA | 263304A000 |
| KIA | 263304A001 | KIA | 263304X000 | KIA | K55114302 |
| KIA | OK55114302 | KIA | S2630042040 | KIA | S263104A000 |
| KIA | S263104A010 | KIA | S263304X000 | KIA | 263104A000 |
| KIA | 0K55114302 | KIA | 0VS0114302 | KIA | 2630042020 |
| KIA | 2630042030 | KIA | 2630042040 | KIA | 2630042060 |
| KOREASTAR | KFLH003 | KOREASTAR | KFLH004 | KS | 50014540 |
| MAGNETI | 71762338 | MAHLE | OC526 | MANDO | MOF4000 |
| MANDO | MOF4203 | MANDO | MMF040119 | MANDO | MMF040127 |
| MANN | W9334 | MANN | W93026 | MOBIS | S263104A010 |
| MOBIS | 263104A010 | MOBIS | 263304A000 | MOBIS | 263304A001 |
| PMC | 263104A010 | PMC | 2630042040 | PMC | PBA002 |
| PMC | 0VS0114302 | PMC | 2630042030 | PMC | 263304X000 |
| PMC | PBB008 | PMC | 263104A000 | PMC | PBA010 |
| PMC | PBA023 | PROFIT | 15400743 | PURFLUX | LS936 |
| PURFLUX | LS935 | UFI | 2347200 | VALEO | 586095 |
| VALEO | 586090 | WIXFILTRON | 51067 | WIXFILTRON | WL7409 |
| WIXFILTRON | WL7450 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Hyundai H100 фургон | Фільтр Hyundai H350 Автобус | Фільтр Hyundai H350 Фургон |
| Фільтр Hyundai H350 Платформа/шасі | Фільтр Hyundai H-1 / STAREX Автобус (A1) | Фільтр Hyundai H-1 ФУРГОН (A1) |
| Фільтр Hyundai H-1 Cargo (TQ) | Фільтр Hyundai H-1 Travel (TQ) | Фільтр Hyundai PORTER фургон |
| Фільтр Hyundai PORTER Платформа/шасі | Фільтр Hyundai TERRACAN (HP) | Фільтр KIA BONGO Платформа/шасі (PU) |
| Фільтр KIA CARNIVAL II (GQ) | Фільтр KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) | Фільтр KIA K2500 Платформа/шасі (SD) |
| Фільтр KIA K2700 (SD) | Фільтр KIA PREGIO фургон (TB) | Фільтр KIA SORENTO I (JC) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | OC540 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Bongo, H 1, Porter, Pregio, H100, Sorento, H350, Carnival, H-1 / Starex, K2500, K2700, Terracan |
| Користувальницькі характеристики | |
| D2 | 72,0 мм |
| O | 94,0 мм |
| Бренд | MAHLE |
| Вага нетто | 565,0 г |
| Виконання фільтра | Фільтр для накручування |
| Висота | 117,4 мм |
| Висота паковання | 11,50 см |
| Довжина паковання | 9,5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з одним клапаном блокування зворотного ходу |
| Діам. ущільн. кільця | 62,0 мм |
| З’єднувальна нарізь | M26x1,5 |
| Код товару | MH OC540 |
| Пусковий момент | 20 Н·м |
| Тип клапана | Перепускной клапан |
| Ширина паковання | 9,50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622,80 ₴



