Свічка розжарювання KIA CERATO 1.6 TCI 0 250 212 011
- В наявності
- Код: BO 0250212011
565 ₴
508,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка розжарювання KIA CERATO 1.6 TCI

КОД ТОВАРУ
BO 0250212011

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 250 212 011
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Вик. свічки розж. |
|
|
| Вик. свічки розж. |
|
|
| Довжина |
|
|
| Монтажна глибина |
|
|
| Напруга |
|
|
| Нахил конуса |
|
|
| Пусковий момент від |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AD | 128428 | ASHIKA | 010KK03 | ASHIKA | B126 |
| ASHIKA | DG602 | BERU | GN062 | BK | 367102A200GOL |
| BK | 367102A200NGK | BK | 367102A100NGK | BLUE PRINT | ADG01845 |
| CHAMPION | CH401 | DELPHI | HDS427 | DENSO | DG602 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J5710502 | HYUNDAI | 367102A200 | HYUNDAI | 367102A100 |
| KIA | 367102A100 | KIA | 367102A200 | MAGNETI | UC56A |
| MOBIS | 367102A200 | NGK | Y527J | NGK | Y527J |
| NIPPARTS | J5710502 | PMC | 367102A200 | PMC | 367102A100 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Hyundai ACCENT III (MC) | Свічка Hyundai ACCENT III Ліфтбек (MC) | Свічка Hyundai ELANTRA IV Ліфтбек (HD) |
| Свічка Hyundai ELANTRA V Ліфтбек (MD, UD) | Свічка Hyundai GETZ (TB) | Свічка Hyundai i10 I (PA) |
| Свічка Hyundai i20 I (PB, PBT) | Свічка Hyundai ix20 (JC) | Свічка Hyundai i30 (FD) |
| Свічка Hyundai i30 Універсал (FD) | Свічка Hyundai i30 (GD) | Свічка Hyundai i30 Універсал (GD) |
| Свічка Hyundai i30 купе | Свічка Hyundai MATRIX (FC) | Свічка KIA CARENS III Мінівен (UN) |
| Свічка KIA CEE'D Хетчбек (ED) | Свічка KIA CEE'D SW (ED) | Свічка KIA PRO CEE'D (ED) |
| Свічка KIA CEE'D (JD) | Свічка KIA CEE'D SPORTSWAGON (JD) | Свічка KIA PRO CEE'D (JD) |
| Свічка KIA CERATO I Ліфтбек (LD) | Свічка KIA CERATO I Хетчбек (LD) | Свічка KIA PICANTO I (SA) |
| Свічка KIA RIO II (JB) | Свічка KIA RIO II Ліфтбек (JB) | Свічка KIA RIO III (UB) |
| Свічка KIA SOUL I (AM) | Свічка KIA SOUL II (PS) | Свічка KIA VENGA (YN) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0250212011 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, Carens, Soul, Accent, Rio, I30, Pro Ceed, Getz, Elantra, Ceed, Cerato, i20, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Вик. свічки розж. | Штифтова свічка розжарювання |
| Довжина | 133 мм |
| Код товару | BO 0250212011 |
| Монтажна глибина | 30 мм |
| Напруга | 11 В |
| Нахил конуса | 123 |
| Пусковий момент від | 0 Н·м |
| Пусковий момент до | 25 Н·м |
| Розмір нарізі | M 10 x 1,25 |
| Технологія з’єднання | M 4 |
| ШЗ | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508,50 ₴



