ШРКШ зі змазкою в комплекті AUDI A4 2006-2010, A6 2002-2005, A8 2005-2010, ALLROAD 2003-2005, RS6 2002 CV0100A
- В наявності
- Код: BGA CV0100A
1 310 ₴
1 179 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ШРКШ зі змазкою в комплекті AUDI A4 2006-2010, A6 2002-2005, A8 2005-2010, ALLROAD 2003-2005, RS6 2002-2005, S4 2003-2004, S6 1999-2004, S8 1999-2003

КОД ТОВАРУ
BGA CV0100A

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CV0100A
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| D1 |
|
|
| O кільця ABS |
|
|
| Внутр. зачеп. кол. |
|
|
| Діам. ущільн. кільця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 |
|
|
| Зовнішній діаметр 2 |
|
|
| Кільк. зуб. кільця ABS |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 62000011 | AUDI | 4D0407305B | AUDI | 4D0498099 |
| AUDI | 8E0498099G | AUDI | 4D0498099A | AUDI | 4D0498099AX |
| AUDI | 4D0498099X | AUDI | 8E0498099GX | AUDI | 8E0498099FX |
| AUDI | 8E0498099F | AUDI | 8E0498099EX | AUDI | 4D0598099 |
| AUDI | 8E0498099E | AUDI | 8E0498099A | AUDI | 8D0498099E |
| AUDI | 8D0498099D | AUDI | 8D0407305J | AUDI | 3B0498099E |
| FAG | 771001030 | FEBEST | 1710011A45 | FEBEST | 1710A4B6A45 |
| FRECCIA | CVJ131011 | FRECCIA | CVJ131162 | LPR | KVW001 |
| LPR | KAD528 | LPR | KAD589 | MAGNETI | TOJ0026 |
| METELLI | 151641 | METELLI | 151267 | METELLI | 151436 |
| METZGER | 7110062 | NK | 514765 | NK | 5147114 |
| NK | 5147134 | PROFIT | 27101267 | RUVILLE | 75717S |
| SEAT | 1H0407271CX | SKF | VKJA3002 | SKODA | 4D0498099AX |
| SKODA | 8D0498099D | SKODA | 8D0498099E | SKODA | 8E0498099A |
| SKODA | 8E0498099E | SKODA | 8E0498099G | SNR | OJK54001 |
| SPIDAN | 022804 | SPIDAN | 036254 | SPIDAN | 022763 |
| SPIDAN | 024860 | SWAG | 30933226 | VW | 1H0407271GX |
| VW | 3B0498099E | VW | 3B0498099EX | VW | 4D0407305B |
| VW | 4D0498099A | VW | 4D0498099AX | VW | 4D0598099 |
| VW | 803019 | VW | 8D0407305J | VW | 8D0498099D |
| VW | 8D0498099E | VW | 8E0498099A | VW | 8E0498099E |
| VW | 8E0498099EX | VW | 8E0498099G | VW | 8E0498099GX |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ШРКШ Audi A4 B5 (8D2) | ШРКШ Audi A4 B5 Avant (8D5) | ШРКШ Audi A4 B6 (8E2) |
| ШРКШ Audi A4 B6 Avant (8E5) | ШРКШ Audi A4 B6 Кабріолет (8H7) | ШРКШ Audi A4 B7 (8EC) |
| ШРКШ Audi A4 B7 Avant (8ED) | ШРКШ Audi A4 B7 Кабріолет (8HE) | ШРКШ Audi A6 C4 (4A2) |
| ШРКШ Audi A6 C4 Avant (4A5) | ШРКШ Audi A6 C5 (4B2) | ШРКШ Audi A6 C5 Avant (4B5) |
| ШРКШ Audi ALLROAD C5 (4BH) | ШРКШ Audi A8 D2 (4D2, 4D8) | ШРКШ Audi A8 D3 (4E2, 4E8) |
| ШРКШ Seat EXEO (3R2) | ШРКШ Seat EXEO ST (3R5) | ШРКШ Seat IBIZA III (6L1) |
| ШРКШ Skoda SUPERB I (3U4) | ШРКШ VW PASSAT B5 (3B2) | ШРКШ VW PASSAT B5 Variant (3B5) |
| ШРКШ VW PASSAT B5.5 (3B3) | ШРКШ VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BGA |
| Код запчастини | CV0100A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| D1 | 98 мм |
| O кільця ABS | 81 мм |
| Бренд | BGA |
| Всередину. зачеп. кол. | 27 |
| Довжина | 97 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 60 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 38 |
| Зовнішній діаметр 1 | 59,5 мм |
| Зовнішній діаметр 2 | 98 мм |
| Код товару | BGA CV0100A |
| Кільк. зуб. кільця ABS | 45 |
| Розмір нарізі | M16x1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 179 ₴



