Котушка запалювання PENCIL COIL WITH ELECTRONIC BAEA032E
- В наявності
- Код: CH BAEA032E
1 406 ₴
1 265,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котушка запалювання PENCIL COIL WITH ELECTRONIC

КОД ТОВАРУ
CH BAEA032E

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
BAEA032E
(CHAMPION)
| Характеристика |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина зі штекером |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Кількість роз'ємів |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Колір |
|
|
| Котушка запалювання |
|
|
| Котушка запалювання |
|
|
| Напруга |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BERU | ZSE032 | BOSCH | 0221604800 | BOSCH | 0986221052 |
| DELPHI | GN1044612B1 | EPS | 1970427 | HITACHI | 2503831 |
| HITACHI | 2503835 | HUCO | 133831 | HUCO | 133835 |
| IKA | 945061 | IKA | 945101 | MAGNETI | BAEQ175 |
| MAGNETI | BAE680AV | METZGER | 0880126 | MOBILETRON | CE151 |
| NGK | U5014 | PORSCHE | 95860210200 | PROFIT | 18109023 |
| SWAG | 32923260 | TESLA | CL015 | VAG | 06D905115 |
| VAG | 06D905115A | VAG | 06D905115C | VAG | 06D905115D |
| VAG | 06D905115F | VAG | 06D905115G | VAG | 06D905115J |
| VAG | 06D905115K | VAG | 06E905115 | VAG | 06E905115A |
| VAG | 06E905115B | VAG | 06E905115C | VAG | 06E905115D |
| VAG | 06E905115E | VAG | 06E905115F | VAG | 06E905115G |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Котушка Audi A4 B6 (8E2) | Котушка Audi A4 B6 Avant (8E5) | Котушка Audi A4 B7 (8EC) |
| Котушка Audi A4 B7 Avant (8ED) | Котушка Audi A4 B7 Кабріолет (8HE) | Котушка Audi A4 B8 (8K2) |
| Котушка Audi A4 B8 Avant (8K5) | Котушка Audi A5 (8T3) | Котушка Audi A5 Sportback (8TA) |
| Котушка Audi A5 Кабріолет (8F7) | Котушка Audi A6 C6 (4F2) | Котушка Audi A6 C6 Avant (4F5) |
| Котушка Audi A6 Allroad C6 (4FH) | Котушка Audi A6 C7 (4G2, 4GC) | Котушка Audi A6 C7 Avant (4G5, 4GD) |
| Котушка Audi A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | Котушка Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | Котушка Audi A8 D3 (4E2, 4E8) |
| Котушка Audi A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | Котушка Audi Q5 (8RB) | Котушка Audi Q7 (4LB) |
| Котушка Audi Q7 (4MB, 4MG) | Котушка Audi R8 (422, 423) | Котушка Audi R8 SPYDER (427, 429) |
| Котушка LAMBORGHINI GALLARDO | Котушка LAMBORGHINI GALLARDO SPYDER | Котушка Porsche CAYENNE (92A) |
| Котушка Porsche PANAMERA (970) | Котушка VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | Котушка VW TOUAREG (7P5, 7P6) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | BAEA032E |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Lamborghini, Porsche |
| Сумісність з моделлю | R8, Gallardo Spyder, Touareg, A4, A6, A8, A5, Gallardo, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CHAMPION |
| Висота паковання | 10 см |
| Довжина зі штекером | 17,8 см |
| Довжина паковання | 19,5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електронікою |
| Код товару | CH BAEA032E |
| Колір | Червоний |
| Котушка запалювання | Конфігурація з’єднання SAE |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Кількість штирових контактів | 4 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Технологія з’єднання | Spark Spring |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265,40 ₴



