Автолампа галогенова 55W H7 12V 55W PX26D / WEATHER LIGHT - НЕСПРИЯТЛИВА ПОГОДА (ТУМАН, ДОЩ, СНІГ) N499W-2SCB
- В наявності
- Код: NE N499W-2SCB
837 ₴
753,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автолампа галогенова 55W H7 12V 55W PX26D / WEATHER LIGHT - НЕСПРИЯТЛИВА ПОГОДА (ТУМАН, ДОЩ, СНІГ) / 2ШТ.

КОД ТОВАРУ
NE N499W-2SCB

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
N499W-2SCB
(NEOLUX®)
| Характеристика |
|
|
| Вид |
|
|
| Виконання патрона |
|
|
| Лампа розжарювання, версія з цоколем |
|
|
| Потужність, Вт |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Номінальна потужність |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип допуску |
|
|
| Тип лампи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AG AUTOPARTS | 40015S | BOSCH | 1987302804 | BOSCH | 1987301431 |
| BOSCH | 1987301110 | BOSCH | 1987302071 | BOSCH | 1987302924 |
| BOSCH | 1987301012 | BOSCH | 1987302076 | BOSCH | 1987301182 |
| BOSCH | 1987301075 | BOSCH | 1987302077 | BOSCH | 1987302078 |
| BOSCH | 1987301057 | BOSCH | 1987302170 | BOSCH | 1987301090 |
| BOSCH | 1987302174 | BOSCH | 1987301421 | BOSCH | 1987301042 |
| BOSCH | 1987301750 | BOSCH | 1987301426 | BOSCH | 1987301557 |
| BOSCH | 1987301078 | BOSCH | 1987301072 | BOSCH | 1987301153 |
| BOSCH | 1987301048 | BOSCH | 1987301066 | BOSCH | 1987302073 |
| BOSCH | 1987301113 | BOSCH | 1987301103 | BOSCH | 1987301013 |
| BOSCH | 1987302079 | BOSCH | 1987301411 | BOSCH | 1987301137 |
| BOSCH | 1987301406 | BOSCH | 1987302075 | BOSCH | 1987302171 |
| BOSCH | 1987301069 | BOSCH | 1987301860 | BOSCH | 1987301107 |
| BOSCH | 1987301087 | BOSCH | 1987301170 | BOSCH | 1987301416 |
| NARVA | 18033RPNVAX2 | NEOLUX | N499 | NEOLUX | N49901B |
| NEOLUX | N499BSCB | NEOLUX | N499KIT | NEOLUX | N499TB |
| NEOLUX | N499LLSCB | NEOLUX | N499DWB | NEOLUX | N499HCSCB |
| NEOLUX | N499ELSCB | NEOLUX | N499ELDUO | NEOLUX | N499BDUO |
| NEOLUX | N49902B | NEOLUX | N499HC | NEOLUX | N499EL12SCB |
| NEOLUX | N499B | СНГ | 64210 | СНГ | 6421001B |
| СНГ | 64210NB200HCB | СНГ | 67210CW | СНГ | 64210SUP |
| СНГ | 64210D01B | СНГ | 65210CW | СНГ | 64210L |
| СНГ | 64210ULT | СНГ | 62261SBP | СНГ | 64217 |
| СНГ | 64210ULT01B | СНГ | 64210D | СНГ | 64210SV201B |
| СНГ | 64210SV2 | СНГ | 64210NBS | СНГ | 64210NBS01B |
| СНГ | 64210SVS | СНГ | 64210ALL | СНГ | 64210NR02B |
| СНГ | 64210ULT02B | СНГ | 64210XR02B | СНГ | 64210ALL01B |
| СНГ | 64210CB01B | СНГ | 64210CBN | СНГ | 64210SVS01B |
| СНГ | 64210CB | СНГ | 64210NBP | СНГ | 64210CBN01B |
| СНГ | 64210CBI01B | СНГ | 64210CBI | СНГ | 64210NBR |
| СНГ | 64210NBP01B | СНГ | 64210NBR01B | СНГ | 64210NBL |
| СНГ | 64210DDUOBOX | СНГ | 64210NBU | СНГ | 64210NBU01B |
| СНГ | 64210DWXTR | СНГ | 64210NBL01B | СНГ | ALBH712V |
| СНГ | 64210DDUOPET |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N499W2SCB |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Neolux |
| Цоколь | PX26D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NEOLUX® |
| Тип | Галогенові лампи |
| виконання патрона | PX26d |
| Код товару | NE N499W-2SCB |
| Лампа розжарювання, версія з цоколем | PX26d |
| Потужність, Вт | 55W |
| Напруга | 12 В |
| Напруга, V | 12V |
| Номінальна потужність | 55 Вт |
| Тип | H7 |
| Тип допуску | не дозволено у регіонах дії Пол. про допуск ТЗ до дор. руху |
| Тип лампи | Цокольна лампа розжарювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 753,30 ₴



