Фільтр паливний HYUND SANTA FE (CM) 2.2CRDI 0 KC101/1
- В наявності
- Код: MH KC101/1
1 123 ₴
1 010,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний HYUND SANTA FE (CM) 2.2CRDI 0

КОД ТОВАРУ
MH KC101/1

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
KC101/1
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| D2 |
|
|
| № артикула рекомендованого ТЗ спеціального призначення |
|
|
| O |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Діам. ущільн. кільця |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| З'єднувальна нарізь |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AG AUTOPARTS | 4940 | ASHIKA | 300HH03 | ASHIKA | 30K0016 |
| BLUE PRINT | ADG02333 | BLUE PRINT | ADG02339 | BOSCH | 1457434516 |
| CHAMPION | CFF100493 | CHAMPION | L493 | DELPHI | HDF592 |
| EUROREPAR | E148132 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1330317 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1330519 |
| HYUNDAI | 319703E100 | HYUNDAI | 319223E300 | HYUNDAI | 319223E10A |
| HYUNDAI | 319223E00 | HYUNDAI | 319222R900 | HYUNDAI | 319222B900AR |
| HYUNDAI | 319222B900 | HYUNDAI | 319112G501 | HYUNDAI | S319222B900E |
| HYUNDAI | S319222B900 | KIA | S319222B900E | KIA | 319222B900 |
| KIA | 319112G501 | KIA | 319222B900AR | KIA | 319222R900 |
| KIA | 319223E00 | KIA | 319223E10A | KIA | 319223E300 |
| KIA | 319703E100 | KIA | S319222B900 | KOREASTAR | KFFH034 |
| KS | 50014275 | MAGNETI | 71762421 | MAHLE | KC504 |
| MANDO | TD0092 | MANDO | EFF00081T | MANDO | EFF00080T |
| MANDO | MMF030044 | MANN | WK8030 | MANN | WK8243 |
| MOBIS | 319222W000 | MOBIS | 319703J001 | MOBIS | 319702W000 |
| MOBIS | 319704H910 | MOBIS | 319703E100 | MOBIS | 319223E300 |
| MOBIS | 319222B900 | MOBIS | 319703Z900 | MOBIS | S319222B900 |
| MOBIS | S319222W000 | MOBIS | 319223E10A | MOBIS | 319702P900 |
| MOBIS | 319702P901 | PMC | PCA047 | PMC | 319223E300 |
| PMC | PCB038 | PMC | PCB028 | PMC | 319222B900 |
| PROFIT | 15302821 | PURFLUX | CS767 | UFI | 2401200 |
| VALEO | 587735 | WIXFILTRON | PP9794 | WIXFILTRON | WF8545 |
| WIXFILTRON | WF8404 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Hyundai ACCENT III (MC) | Фільтр Hyundai ACCENT III Ліфтбек (MC) | Фільтр Hyundai GETZ (TB) |
| Фільтр Hyundai GRANDEUR (TG) | Фільтр Hyundai H-1 / STAREX Автобус (A1) | Фільтр Hyundai ix20 (JC) |
| Фільтр Hyundai i30 (FD) | Фільтр Hyundai i30 Універсал (FD) | Фільтр Hyundai i30 (GD) |
| Фільтр Hyundai i30 Універсал (GD) | Фільтр Hyundai i30 купе | Фільтр Hyundai i40 I (VF) |
| Фільтр Hyundai i40 I CW (VF) | Фільтр Hyundai ix55 | Фільтр Hyundai MATRIX (FC) |
| Фільтр Hyundai SANTA FE II (CM) | Фільтр Hyundai SANTA FE II Фургон/джип (CM) | Фільтр Hyundai SONATA V (NF) |
| Фільтр KIA CARENS III Мінівен (UN) | Фільтр KIA CARENS IV | Фільтр KIA MAGENTIS II (MG) |
| Фільтр KIA OPTIMA (FSGDS6B) | Фільтр KIA RIO II (JB) | Фільтр KIA RIO II Ліфтбек (JB) |
| Фільтр KIA SORENTO I (JC) | Фільтр KIA SORENTO II (XM) | Фільтр KIA VENGA (YN) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | KC1011 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 143.5 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix55, Magentis, Santa Fe, Sonata, i40, Optima, Accent, Getz, Rio, I30, Carens, H-1 / Starex, Matrix, Sorento, Grandeur |
| Користувальницькі характеристики | |
| D2 | 69,0 мм |
| O | 80,0 мм |
| Бренд | MAHLE |
| Виконання фільтра | Фільтр для накручування |
| Висота паковання | 14,50 см |
| Довжина паковання | 8,8 см |
| Діам. ущільн. кільця | 62,0 мм |
| З’єднувальна нарізь | M16x1,5 |
| Код товару | MH KC101/1 |
| Пусковий момент | 14 Н·м |
| Ширина паковання | 8,80 см |
| № артикула рекомендованого ТЗ спеціального призначення | OCS 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010,70 ₴



