Колодки гальмівні барабанні ЗАДН CITROEN SAXO, XSARA, ZX, PEUGEOT 106, 206, 306, RENAULT CLIO II, LAGUN FSB519
- В наявності
- Код: FE FSB519
1 236 ₴
1 112,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні барабанні ЗАДН CITROEN SAXO, XSARA, ZX, PEUGEOT 106, 206, 306, RENAULT CLIO II, LAGUNA, TWINGO

КОД ТОВАРУ
FE FSB519

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
FSB519
(FERODO)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Знак відп. |
|
|
| Товщина 1 |
|
|
| Товщина 2 |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 5500016 | ATE | 03013703122 | BLUE PRINT | ADBP410000 |
| BOSCH | 0986487585 | BREMBO | S61520 | CITROEN | ZQ92014480 |
| CITROEN | 10040701 | CITROEN | 4241J1 | CITROEN | 4241J5 |
| CITROEN | 4241N9 | CITROEN | 4251J5 | DACIA | 7701203979 |
| DACIA | 7701201758 | DACIA | 6001547630 | DACIA | 7701205720 |
| DACIA | 7701206962 | DACIA | 7701208111 | FEBEST | 2402LOGR |
| FTE | BB1159A1 | LPR | 07130 | MG | 10040701 |
| NK | 2799572 | PEUGEOT | 4241J1 | PEUGEOT | 4241J5 |
| PEUGEOT | 4241N9 | PROFIT | 50010519 | REMSA | 419901 |
| RENAULT | 440601749R | RENAULT | 440A07208R | RENAULT | 6001547630 |
| RENAULT | 7701203979 | RENAULT | 7701205720 | RENAULT | 7701201758 |
| RENAULT | 7701206962 | RENAULT | 7701206971 | RENAULT | 7701208111 |
| ZIMMERMANN | 109901012 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) | Колодки Citroen SAXO (S0, S1) | Колодки Citroen XSARA (N1) |
| Колодки Citroen XSARA Break (N2) | Колодки Citroen XSARA купе (N0) | Колодки Citroen XSARA Фургон/хетчбек (N3_) |
| Колодки Citroen ZX (N2) | Колодки Citroen ZX Break (N2) | Колодки Dacia LOGAN (LS_) |
| Колодки Dacia LOGAN MCV (KS_) | Колодки Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | Колодки Dacia LOGAN Пікап (US_) |
| Колодки Dacia SANDERO | Колодки Dacia SOLENZA (B41_) | Колодки Peugeot 106 II (1A_, 1C_) |
| Колодки Peugeot 106 Van II Фургон/хетчбек (1S_) | Колодки Peugeot 206 Хетчбек (2A/C) | Колодки Peugeot 206 Van |
| Колодки Peugeot 206 Ліфтбек | Колодки Peugeot 206 SW (2E/K) | Колодки Peugeot 206 CC (2D) |
| Колодки Peugeot 206+ (2L_, 2M_) | Колодки Peugeot 306 Хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | Колодки Peugeot 306 (7B, N3, N5) |
| Колодки Peugeot 306 Кабріолет (7D, N3, N5) | Колодки Renault CLIO II (BB_, CB_) | Колодки Renault CLIO II Фургон/хетчбек (SB0/1/2_) |
| Колодки Renault KANGOO Express (FW0/1_) | Колодки Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | Колодки Renault LOGAN I (LS_) |
| Колодки Renault LOGAN I Універсал (KS_) | Колодки Renault SANDERO/STEPWAY I (BS_) | Колодки Renault CLIO SYMBOL I (LB_) |
| Колодки Renault THALIA II (LU_) | Колодки Renault TWINGO I (C06_) | Колодки Volvo V70 II (285) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FSB519 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Барабанні |
| Ширина | 38 мм |
| Внутрішній діаметр барабану | 203 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 3.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 4.5 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Citroen, Dacia, Renault, Volvo, Peugeot, BMW |
| Сумісність з моделлю | V70, Laguna, ZX, 306, Sandero, 106, 206, Solenza, 1500-2000, Xsara, Kangoo, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | FERODO |
| Вага | 1,476 кг |
| Висота паковання | 7,2 см |
| Гальмівна система | TRW |
| Довжина паковання | 21,6 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 203 мм |
| Знак відп. | E190R01440/070 |
| Код товару | FE FSB519 |
| Товщина 1 | 3,3 мм |
| Товщина 2 | 4,5 мм |
| Ширина паковання | 12,4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 112,40 ₴



