Фільтр повітряний SKODA KAROQ (NU7, NS7, NV7), OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3, 5E5, 5E6), OCTAVIA IV (NX5 J1320828
- В наявності
- Код: HBJ J1320828
378 ₴
340,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний SKODA KAROQ (NU7, NS7, NV7), OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3, 5E5, 5E6), OCTAVIA IV (NX5), SUPERB III (3V3)

КОД ТОВАРУ
HBJ J1320828

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
J1320828
(HERTH+BUSS JAKOPARTS)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | FA0909JM | AUDI | 5QM129620 | AUDI | 5Q0129620B |
| AUDI | 5Q0129620D | BLUE PRINT | ADV182216 | BOSCH | F026400287 |
| CHAMPION | CAF101064P | CUPRA | 5Q0129620B | CUPRA | 5Q0129620D |
| CUPRA | 5QM129620 | EUROREPAR | 1612889280 | KS | 50014712 |
| KS | 50014529 | MAGNETI | 71761711 | MAHLE | LX3502 |
| MANDO | MMF015338 | MANN | C30005 | PROFIT | 15124196 |
| SEAT | 5Q0129620B | SEAT | 5Q0129620D | SEAT | 5QM129620 |
| SKODA | 5Q0129620B | SKODA | 5Q0129620D | SKODA | 5QM129620 |
| SWAG | 30100468 | UFI | 3053200 | VAG | 5Q0129620B |
| VAG | 5Q0129620D | VAG | 5QM129620 | VALEO | 585420 |
| VW | 5Q0129620B | VW | 5Q0129620D | VW | 5QM129620 |
| WIXFILTRON | WA9759 | WIXFILTRON | WA10418 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Audi A3 (8V1, 8VK) | Фільтр Audi A3 SPORTBACK (8VA, 8VF) | Фільтр Audi A3 LIMOUSINE (8VS, 8VM) |
| Фільтр Audi A3 Кабріолет (8V7, 8VE) | Фільтр Audi A3 Sportback (8YA) | Фільтр Audi A3 Limousine (8YS) |
| Фільтр Audi Q2 (GAB, GAG) | Фільтр Audi Q3 (F3B) | Фільтр Audi Q3 Sportback (F3N) |
| Фільтр Audi TT (FV3, FVP) | Фільтр Audi TT Roadster (FV9, FVR) | Фільтр Seat ARONA (KJ7, KJP) |
| Фільтр Seat ATECA (KH7, KHP) | Фільтр Seat IBIZA V (KJ1, KJG) | Фільтр Seat LEON (5F1) |
| Фільтр Seat LEON SC (5F5) | Фільтр Seat LEON ST (5F8) | Фільтр Seat LEON (KL1) |
| Фільтр Skoda KAROQ (NU7, ND7) | Фільтр Skoda KODIAQ (NS7, NV7, NS6) | Фільтр Skoda OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) |
| Фільтр Skoda OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) | Фільтр Skoda OCTAVIA IV (NX3, NN3) | Фільтр Skoda OCTAVIA IV Combi (NX5) |
| Фільтр Skoda SUPERB III (3V3) | Фільтр Skoda SUPERB III Універсал (3V5) | Фільтр VW ARTEON (3H7, 3H8) |
| Фільтр VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) | Фільтр VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) | Фільтр VW GOLF VIII (CD1) |
| Фільтр VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) | Фільтр VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) | Фільтр VW PASSAT B8 (3G2, CB2) |
| Фільтр VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) | Фільтр VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) | Фільтр VW TIGUAN (AD1, AX1) |
| Фільтр VW TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) | Фільтр VW TOURAN (5T1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J1320828 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 289.5 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Formentor, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Код товару | HBJ J1320828 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340,20 ₴



