Термостат OPEL, VOLVO, VAG TX1375D
- В наявності
- Код: MH TX1375D
761 ₴
684,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат OPEL, VOLVO, VAG

КОД ТОВАРУ
MH TX1375D

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
TX1375D
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| D1 |
|
|
| D2 |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Висота 1 |
|
|
| Висота 2 |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Температура відкривання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VERNET | TH143975J | VERNET | TH143975 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Термостат Audi A6 C4 (4A2) | Термостат Audi A6 C4 Avant (4A5) | Термостат Audi 80 B1 Ліфтбек (80, 82) |
| Термостат Audi 80 B2 Ліфтбек (811, 813, 814, 819, 853) | Термостат Audi COUPE B2 (81, 855, 856) | Термостат Audi 80 B3 Ліфтбек (893, 894, 8A2) |
| Термостат Audi COUPE B3 (89, 8B3) | Термостат Audi CABRIOLET B3 (8G7) | Термостат Audi 80 B4 Ліфтбек (8C2) |
| Термостат Audi 80 B4 Avant (8C5) | Термостат Audi 100 C1 Ліфтбек (801, 803, 805, 807, 811, 813, F104) | Термостат Audi 100 C4 Ліфтбек (4A2) |
| Термостат Audi 100 C4 Avant (4A5) | Термостат Opel ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) | Термостат Opel FRONTERA A (U92) |
| Термостат Opel MANTA B (58_, 59_) | Термостат Opel MANTA B CC (53_, 55_) | Термостат Opel REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) |
| Термостат Opel REKORD E Універсал (61_, 66_, 67_) | Термостат Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | Термостат Seat CORDOBA (6K1, 6K2) |
| Термостат Seat IBIZA I (21A) | Термостат Seat IBIZA II (6K1) | Термостат Seat TOLEDO I (1L2) |
| Термостат Volvo V40 Універсал (645) | Термостат Volvo P 1800 (P18) | Термостат VW CADDY I (14) |
| Термостат VW CORRADO (53I) | Термостат VW DERBY (86C, 80) | Термостат VW GOLF I (17) |
| Термостат VW GOLF I Cabriolet (155) | Термостат VW GOLF II (19E, 1G1) | Термостат VW GOLF III (1H1) |
| Термостат VW GOLF III Variant (1H5) | Термостат VW GOLF III Cabriolet (1E7) | Термостат VW GOLF IV Cabriolet (1E7) |
| Термостат VW GOLF V (1K1) | Термостат VW GOLF V Variant (1K5) | Термостат VW ILTIS (183) |
| Термостат VW JETTA I (16) | Термостат VW JETTA II (19E, 1G2, 165) | Термостат VW PASSAT B1 (32) |
| Термостат VW PASSAT B1 Variant (33) | Термостат VW PASSAT B2 (32B) | Термостат VW PASSAT B2 Ліфтбек (32B) |
| Термостат VW PASSAT B2 Variant (33B) | Термостат VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) | Термостат VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) |
| Термостат VW POLO II (86C, 80) | Термостат VW POLO CLASSIC (86C, 80) | Термостат VW POLO Купе (86C, 80) |
| Термостат VW SANTANA (32B) | Термостат VW SCIROCCO (53) | Термостат VW SCIROCCO (53B) |
| Термостат VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | Термостат VW VENTO (1H2) | Термостат VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | TX1375D |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Температура відкривання | 75 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Opel, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | P 1800, Sharan, 100, Jetta, Passat, 80, Caddy, Polo, Frontera, Toledo, A6, Iltis, Transporter, Manta, Golf, Alhambra, Ascona, V40, Cordoba, Corrado, Coupe, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| D1 | 54 мм |
| D2 | 35 мм |
| Бренд | MAHLE |
| Вага нетто | 81,0 г |
| Висота 1 | 21 мм |
| Висота 2 | 31 мм |
| Висота паковання | 9,20 см |
| Довжина паковання | 8,7 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Код товару | MH TX1375D |
| Ширина паковання | 6,70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684,90 ₴



